Pořad „Chcete mě?“ odvysílá reportáž o nedovoleném krmení zvířat ‒ v neděli na ČT2!

16. 02. 2018 18:00, Aktualizováno 18. 02. 2018 22:47

Obrázky: 4

Autor: EQCH redakce Spoluautoři: Iveta Jebáčková-Lažanská Foto: Lenka Jebáčková, archiv MVDr. Romany Babákové Rubrika: Různé Počet přečtení: 18078 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Odkaz na reportáž najdete v článku // Každý z nás, koňáků, se již setkal s tzv. Krmiči. Tedy lidmi, kteří nedovoleně krmí naše koně. Tito náhodní kolemjdoucí, někdy i cíleně k nám mířící procházkáři, možná i přímo naši sousedé, si buď neuvědomují, nebo nechtějí uvědomit, že jakákoli manipulace s cizím zvířetem je naprosto proti zásadám slušného chování. A krmení zvířat, která nám nepatří, mezi tyto zásady jednoznačně patří!

ZÁZNAM REPORTÁŽE najdete zde: Nebezpečné krmení zvířat

Jako cíl svých článků jsem si vytkla dostat tento fakt (CIZÍ ZVÍŘATA SE NEKRMÍ, NIKDY A NIČÍM!) více do obecného povědomí.

Jedním z prvních krůčků byla série článků, následována reportáží pro Českou televizi ‒ a právě pořad „Chcete mě?“, v jehož rámci se bude reportáž vysílat, má být první televizní vlaštovkou na toto komplexní téma, které zdaleka nezahrnuje pouze koně. Již tuto neděli!

S redakcí EQCH jsme vám slíbili připomenout, až se bude vysílání blížit.

Takže: nezapomeňte si v neděli 18. února ve 14.20 hodin zapnout ČT2!

A pomozte nám následně záznam reportáže masově šířit mezi vaše nejbližší okolí! Čím více budeme o tomto hluboce zakořeněném nešvaru mluvit, čím častěji se nám povede připomínat jeho důsledky, tím větší šance na zlepšení obecné informovanosti bude. Zapojte se s námi a bojujte za naše koně!

 

Články:

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 3 čtenářů. Celkový počet bodů: 15.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: