Iveta Jebáčková-Lažanská dnes natáčela s Českou televizí!

29. 01. 2018 21:00

Obrázky: 2

Autor: EQCH redakce Foto: Lenka Jebáčková Rubrika: Různé Počet přečtení: 649 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Dnes proběhlo natáčení České televize v okolí Brna na téma našich článků o Krmičích, které pro EQUICHANNEL psala Iveta Jebáčková-Lažanská.

Krmičství je problematika velice závažná, velmi málo postižitelná, přitom působící ledaskdy nedozírné škody - a to i na zvířecích životech. Nás, majitele, přivádí Krmiči (ano, zcela úmyslně velké K!) dnes a denně, napříč celou republikou a napříč zvířecími druhy, do vypjatých stavů jak emočních, tak velmi často i finančních. Léčba zvířat jde do desetitisíců, ztráty na životech našich čtyřnohých přátel a svěřenců nejdou ani vyčíslit - citové investice se na peníze nepřevádějí. Zato o to víc bolí...

Pokud se chcete zapojit do osvětové kampaně, kterou odstartoval náš server, sledujte naše články, sledujte vysílání ČT a sdílejte následně reportáž, která se odvysílá 18. února v rámci pořadu "Chcete mě?". Pomozte šířit i mezi laiky!

Budeme vás průběžně informovat a během roku se k problematice určitě ještě vrátíme.

Zatím budeme usilovně hledat další cesty, kterak veřejnost naučit, že cizí zvířata je naprosto nepřípustné krmit - a to ČÍMKOLI!

Články o Krmičích:

 

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 1 čtenářů. Celkový počet bodů: 5.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: