Soutěž "Odyssea mého koně" končí příjem příběhů

16. 06. 2010 18:00

Obrázky: 1

Autor: EQCH redakce Rubrika: Soutěže Počet přečtení: 2861 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Přesně před 135 dny jsme vám dali možnost zúčastnit se velké soutěže EQUICHANNELU a Fitminu o krmení koní zdarma. A právě dnes končíme příjem soutěžních příběhů "Odyssea" ale samozřejmě pokračuje dál...

Podrobnosti o soutěži: Velká soutěž Equichannelu a Fitminu: Odyssea mého koně

Jistě jste si všimli, že dnes zmizela z horní části stránek ikona "POZOR SOUTĚŽ". Znamená to přesně to, že ode dneška už nám neposílejte své příběhy, jejich příjem jsme zastavili.

Došlo nám celkem více než 20 příběhů, postupně jsme vás s nimi seznamovali a vy jste pod nimi měli možnost diskutovat jak mezi sebou, tak přímo s jejich autory. To je jedna z největších předností EQUICHANNELU, možnost kontaktu mezi vámi, koňáky, ať jste kde jste. Možnost dát vám prostor pro veřejné vyslovení názoru a z příběhů si vzít ponaučení.

Nám v redakci tedy zbývá ve spolupráci s ing. Novákem z Dibaqu vybrat posledního výherce soutěže a informovat vás jak o něm, tak o dalším průběhu u již vybraných koní. V uplynulém měsíci jsme navštívili Kloda, Valmonta, Šimlíka i Ustulinu, s některými se již rozloučíme a s jinými budeme pokračovat. Dočkáte se také redakčního souhrnu celé "akce".

To vše ale až posléze :o)

Všem vám děkujeme za ohromný ohlas, za vaše podnětné, bohaté diskuze a pisatelům příběhů i za to, že jste se odvážili je sepsat pro veřejnost. Ne vždy to pro vás bylo příjemné, nechodila jen slova účasti a podpory, nicméně někdy člověku pomůže taková zpětná vazba "otevřít oči" a to by mělo být pro naše koně to nejdůležitější.

Čtěte, ptejte se, vzdělávejte se, fungujte pro své koně i pro sebe navzájem.

Pokračování příště ;o)

soutěž

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: