HorseTV dnes večer o westernu

9. 03. 2010 18:00

Obrázky: 3

Autor: Helena Görnerová Rubrika: HorseTV Počet přečtení: 3339 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

„Western, westernové ježdění, kovbojové – uděláme v tom trochu pořádek“. Tolik úvodem Marek Holub, moderující další díl diskuzního pořadu „O koních bez koní“. Názory jeho hostů můžete poslouchat ve 20 hodin na HorseTV.cz.

hostéMarek si do studia pozval osobu z nejpovolanějších, Míšu Zachovou a její přátele, westernové jezdkyně Petru Maláskovou a Alžbětu Kroumanovou.

Samozřejmě na úvod opět něco slov o tom, co vlastně westernové ježdění je a také o chovatelských organizacích westernových plemen koní. Při povídání, jaké se jezdí westernové disciplíny, se ale navíc dozvíme, jak je vidí ze sedla samy jezdkyně, co se jak hodnotí, nač si tedy musí dávat jezdci pozor a další perličky (je nebo není pleasure jednoduchá disciplína? ;o)

Takže máme v peněžence plno klubových kartiček... a peněženku prázdnou :o)

A jak je na tom westernové ježdění v praxi, aktuálně? Řeší nějaké problémy? Proč sami jezdci doporučují například u trailu vrátit se v náročnosti soutěžních úloh o jeden stupeň níže? Jak vypadá typický westernový jezdec? Jak je to s výkonností plemeníků, jaká plemena koní můžeme v soutěžích vlastně vidět a kdy se začíná pracovat s mladými koňmi pro westernové ježdění?

Jak začít a o lidech ve westernu dnes od osmi večer na koňské telce HorseTV.cz.

Stopáž: 60 min.

Nezapomeňte si tedy dnes ve 20 hodin kliknout na stránku koňské televize HorseTV.cz: www.horsetv.cz

Pokud jste ještě HorseTV.cz nesledovali, doporučujeme vám nejdříve zkusit si pustit některý ze starších dílů a v případě potíží se podívejte do našeho diskuzního fóra, kde jsou uvedeny rady k této problematice: http://www.equichannel.cz/forum/diskuze/1316782

.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: