EQUICHANNEL vítá dalšího partnera - EQUICK.CZ

20. 06. 2012 07:00

Obrázky: 1

Autor: EQCH redakce Rubrika: Z redakce Počet přečtení: 4188 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Před dvěma měsíci jsme avizovali spuštění nového projektu, dnes vám s velikou radostí představujeme jeho dalšího člena, s kterým také můžete rovnou soutěžit! Po ASCHK ČR a společnostech Equiservis a Dibaq se mezi naše partnery zařadila také paní Barbora Kalinová a její EQUICK.CZ. Jistě ji budete znát minimálně ve spojení se švédským systémem Back on Track...

O našem partnerském projektu více zde.

Soutěžte o eHempik!

A protože EQUICK.CZ je synonymum nejen pro Back on Track v Čechách a na Slovensku, ale také pro speciální krmný systém PYRAMIDA, má pro vás tato společnost připravenu letní soutěž o užitečnou cenu. Vyhrát totiž můžete speciální přípravek eHempik, který vám pomůže "spravit" trávení vašeho koně.

eHempikPrincip soutěžení je jednoduchý. Do soutěže je třeba zaslat fotografii koně + potřebné detaily a text, proč si daný kůň zaslouží vyhrát. Nezapomeňte, že tento text bude nejspíš hlavním argumentem pro hlasující, aby vám dali svůj hlas, takže čím lépe jej napíšete, tím lépe pro vás. Fotografie budou vždy zobrazeny následující měsíc od prvního do posledního dne v měsíci, pro svého favorita hlasujete na stránce soutěže, kde také najdete podrobná pravidla.

Děkujeme společnosti EQUICK.CZ za uznání a podporu naší činnosti a zveme vás k prohlídce jejich webu a k soutěžení. :-)

Stránka soutěže: http://www.equick.cz/soutez


EQUICK.czEQUICK.CZ - NAŠE FILOZOFIE

www.equick.cz

"HOLISTIC HORSE" - tak by se dala shrnout naše filozofie péče o koně do dvou velmi výstižných slov. U Equicku věříme, že každý kůň je individuální osobnost se specifickými potřebami. A podle toho je nutné se o něj starat. Věříme, že pokud budete na svého koně pohlížet jako na celek a dbát na jeho celkový režim ze všech různých úhlů, potom budete vždy ve výhodě. Kůň vám to vrátí tak štědře, jak to umí jen on, a vy budete mít možnost strávit s ním více zdravých, spokojených a aktivních let.

EQUICK.CZ: Co je PYRAMIDA SYSTÉM?

Koně se vyvinuli pro trávení vlákniny, ne škrobů. Naše filozofie je co nejvíce vlákniny dle specifické situace koně a teprve v případě nutnosti i koncentrované krmivo a to pouze v nutném množství. Základ Equick Pyramidy je tedy kvalitní seno spolu s balancer krmivem eHempik, který vyrovná živiny v senu a dodá chybějící, zefektivní trávicí systém a optimálně podpoří celý organismus. Chrání koně před velice nebezpečnými plísněmi v krmivech a obsahuje již doplňky pro podporu kloubů, imunitního a dýchacího systému.

Ale o tom všem až někdy příště, protože web EQUICKu se pro vás ještě upravuje, plní a vylepšuje. Takže zůstaňte v kontaktu! ;-)

Váš Equick a Barbora Kalinová.

Připojené obrázky

Připojené články

12.04. 2012 12:00 EQUICHANNEL.cz spouští partnerský projekt

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 1 čtenářů. Celkový počet bodů: 5.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: