Ze zahraničí

 • Drama s tragickým koncem! Jezdkyně zemřela pod kopyty svého koně

  31. 07. 2020 09:00 − Zveřejněn před 89 dny

  Sport.cz logo Tragicky skončil čtyřdenní závod v parkurovém skákání ve švýcarské obci Ibach v kantonu Schwyz. Při pádu z koně se šestadvacetiletá jezdkyně ocitla pod kopyty zvířete a utrpěla zranění, jimž na místě podlehla, píší švýcarská média.

  Autor: Sport.cz Ze zahraničí Přečteno: 293x

 • Splašení koně zranili 20 dětí, dvě z nich jsou na tom špatně

  29. 07. 2020 21:00 − Zveřejněn před 91 dny

  Blesk logo Splašení koně zranili při vyjížďce z hřebčína 20 dětí, které trávily prázdniny v německém Porýní-Falci. Dvě z nich jsou zraněny těžce a musel pro ně letět vrtulník.

  Autor: ČTK Ze zahraničí Přečteno: 280x

 • Novinky.cz logo Rodinný dům u vesničky Great Elm v hrabství Somerset v jihozápadní Anglii plynule přechází ve stáje. Netřeba zdůrazňovat, že tento rys vnímají milovníci koní jako jeho velkou přednost. Děti v něm pak naleznou i jiné důvody k nadšení. Je to tyč jako pro hasiče nebo klouzačka na schodišti. Obojí jako alternativa pro sestoupání z loftu do přízemí.

  Autor: Jana Nesvadbová Ze zahraničí Přečteno: 620x

 • Vídeňské fiakry nyní rozváží jídlo

  9. 04. 2020 11:00 − Zveřejněn před 202 dny

  Fiakr ve Vídni Jízda kočárem taženým párem koní bývá pro mnoho turistů jedním z vrcholů návštěvy Vídně. Návštěvníci sice centrum Vídně opustili, fiakry si ale našly nové využití. Každý den nyní po městě rozváží obědy do desítek domácností.

  Autor: Tisková informace Ze zahraničí Přečteno: 607x

 • ČT sport Jednou z nemnoha sportovních akcí, kterou nenarušila kronavirová stopka, protože skončila ještě dříve, než se pandemie v zámoří rozvinula, je série ve skijöringu. Ta začíná v některých oblastech USA nabývat na popularitě. Vyvrcholila v polovině března ve městě Midway v americkém státě Utah. Účastnilo se 250 trojic, což znamená kůň, jezdec a lyžař. Krátká...

  Autor: ČTK Ze zahraničí Přečteno: 578x

 • Děsivé svědectví z Cheltenhamu: Obsluhovali jsme s příznaky koronaviru

  24. 03. 2020 18:00 − Zveřejněn před 217 dny

  Sport.cz logo Už během slavného britského dostihového klání Cheltenham Festival minulý týden se v ostrovních médiích ozývala varování, že jde o „tikající bombu“, která se během rozjíždějící se pandemie koronaviru může krutě vymstít, protože na tribuny závodiště dorazilo přes 250 tisíc lidí z řady zemí světa. S dost děsivým svědectvím navíc nyní přišli...

  Autor: /roj/, Sport.cz Ze zahraničí Přečteno: 821x

 • Agroportal24h.cz logo Italští, španělští ale i francouzští farmáři se s traktory a polními postřikovači či sadařskými rosiči v řadě měst mobilizují. Důvodem je boj proti šíření pandemie koronaviru, která postihla evropské státy. Jindy laickou veřejností zatracované zemědělské postřikovače jsou nyní nejúčinnější zbraní proti šíření koronaviru.

  Autor: Milan Jedlička Ze zahraničí Přečteno: 769x

1 2 3 15

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: