Western & Rodeo

 • Rychlostkáři mají své vítěze

  15. 10. 2020 06:00 − Zveřejněn před 17 dny

  Juniorská championka Lucie Kratochvílová při Barrel race V sobotu 19. září proběhlo v Hoštce u Roudnice nad Labem na Ranči Ježkův Mlýn finále v rychlostních disciplínách pod hlavičkou NBHA CZ (National barrel horse association of Czech Republic). Stejně jako ve standardních kolech se i toto finálové skládalo ze dvou disciplín – barrel race a pole bending.

  Autor: Iveta Šedivá Western & Rodeo Přečteno: 254x

 • Pět set startů během čtyř dnů. Taková byla New Generation Horse Show

  15. 09. 2020 06:00 − Zveřejněn před 47 dny

  NGHS APHA Novice Amateur Champion Michaela Orlitová a EPR Obsession První ročník dlouho plánovaného projektu New Generation Horse Show se uskutečnil již v loňském roce. Letošní ročník, který se konal na přelomu července a srpna v sympatickém areálu Královického Dvora, značně zkomplikovala pandemická situace ve světě. Přesto se ojedinělá akce vydařila na výbornou a úroveň se posunula zase o kousek výš.

  Autor: Iveta Šedivá Western & Rodeo Přečteno: 563x

 • Na ranči Dalu soutěžili ve westernovém rodeu

  19. 08. 2020 08:00 − Zveřejněn před 74 dny

  Deník.cz Třetí ročník pravého westernového rodea se konal v sobotu na Ranči Dalu ve Vlkanči. Závody byly ve spolupráci s Rodeo Corral součástí kvalifikace na republikové finále této westernové organizace. Soutěžilo se v dobytkářských a westernových rychlostních disciplínách, jako jsou Cattle Penning, Trailer Loading nebo Barrel Race a Pole Bending.

  Autor: Adéla Semerádová Western & Rodeo Přečteno: 157x

 • Deník.cz /VIDEO/ Z dálky se ozývá řehot koní. Hloučky lidí, z nichž mnozí jsou oblečení v kovbojském se stylovými klobouky na hlavách, míří z centra Lanžhota na Břeclavsku směrem k areálu rodinné farmy Delta Jane. Právě sem se v sobotu odpoledne sjeli jezdci se svými koňmi z různých koutů republiky, aby předvedli své kousky na westernových závodech.

  Autor: Iva Haghofer Western & Rodeo Přečteno: 198x

 • Mistrovství České republiky Appaloos & ostatních plemen koní

  16. 07. 2020 14:00 − Zveřejněn před 108 dny

  Mistrovství České republiky appaloos & ostatních plemen koní 2020 se bude konat ve dnech 18. - 19. července na Galloway Farma Roupov.

  Autor: EQCH redakce Western & Rodeo Přečteno: 258x

 • Deník.cz První souboj o účast ve finále Poháru České národní barelové asociace čeká westernového jezdce Ondřeje Pavlíčka z valašskomeziříčské městské části Podlesí a jeho mladého valacha kovbojského plemene Quarter Horse jménem Ringo.

  Autor: Edvard Beneš Western & Rodeo Přečteno: 343x

 • Před 10 lety: Western ovládl Pšovlky

  28. 04. 2020 18:00 − Zveřejněn před 187 dny

  Deník.cz V sobotu 8. května roku 2010 se v Pšovlkách utkali koně i jezdci ve westernových disciplínách. Konala se tu tehdy první část soutěže Květinkové Pšovlky. Jezdci i koně tehdy bojovali v náročném terénu, který byl na kolbišti po vydatných deštích.

  Autor: Šárka Hoblíková Western & Rodeo Přečteno: 485x

 • Jak se myli kovbojové na Divokém západě?

  27. 04. 2020 16:00 − Zveřejněn před 188 dny

  Westernoví kovbojové jsou často perfektně oholeni nebo mají vousy alespoň upravené tak, že by jim záviděl kdejaký současník. Ti skuteční byli nevyspalí, propocení, obalení prachem, zarostlí a páchnoucí hnojem. Jak si během své cesty po Divokém západě poradili s hygienou?

  Autor: Hana Dubnová Western & Rodeo Přečteno: 833x

 • Mám ráda problematické koně, říká šampionka v barrel race

  1. 11. 2019 07:00 − Zveřejněn před 365 dny

  Jema Slotosch Mám ráda problematické koně, je to pro mě výzva, říká současná světová šampionka v barrel race, Jema Slotosch z Austrálie. Nejspíš jí tyto zkušenosti pomohly sladit se bleskově s vylosovanými koňmi, které nikdy předtím neviděla. Na šampionát do provincie Hebei v Číně se vypravila také dvojice našich zkušených jezdců, Vláďa Šedivý a Ondra Pavlíček.

  Autor: Michaela Burdová Western & Rodeo Přečteno: 2422x

 • Valašský kovboj se vrací mezi barely do Číny

  9. 10. 2019 10:00 − Zveřejněn před 389 dny

  Deník.cz Ondřej Pavlíček si sbalí sedlo a kovbojský klobouk a po roce znovu zamíří do Číny.

  Autor: Josef Beneš Western & Rodeo Přečteno: 653x

1 2 3 23

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: