2. česká výstava plemene connemara pony

15. 09. 2020 10:00

Obrázky: 1

Autor: EQCH redakce Rubrika: Chov koní Počet přečtení: 237 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

JS U ryzáčka, z.s. ve spolupráci s Českou Asociací connemara pony, z.s. a NPS, z.s. srdečně zve na 2. českou výstavu plemene connemara pony, která se koná dne 26. září 2020 ve Straškov-Vodochody 21.

Akci pořádá JS U ryzáčka za podpory České Asociace Connemara Pony a Národní pony společnosti a její součástí budou výstavní třídy na ruce, speciální výstavní třídy a sportovní soutěže.

Výstavu bude posuzovat paní Tuula Pyöriä, Finsko. Paní Tuula Pyöriä je držitelkou ceny "Michael O'Malley award" z roku 2019, kterou udílí Connemara Pony Breeders' Society zahraničnímu (neirskému) chovateli nebo majiteli, který se zasloužil o propagaci tohoto úžasného plemene ve světě. Je úspěšnou chovatelkou a posuzovatelkou Connemara pony.

Connemara pony je jediné ryze irské plemeno koně. Pochází ze západního Irska z oblasti Chonnacht, anglicky Connaught nebo Connemara.  

V únoru letošního roku vznikl oficiálně zapsaný spolek - Česká asociace connemara pony, který si vzal za cíl rozvinout a podpořit kvalitu chovu connemara pony a part bred connemara v České republice. Bližší informace o činnosti spolku i plemeni naleznete na webové adrese www.connemarapony.cz.

Propozice výstavy jsou k dispozici zde.

V areálu probíhá rovněž výstava Českých sportovních pony. Sportovní soutěže jsou společné pro obě výstavy, hlaste se proto prosím pouze prostřednictvím jedné z akcí.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: