Všestrannost

 • ČT sport Nevděčná role. Pavel Březina bude parkurovým náhradníkem pro olympijské hry v Tokiu. Do Japonska odcestuje v případě, že by se Miloslav Příhoda či Miroslav Trunda nemohli závodu ve všestrannosti zúčastnit.

  Autor: ČT Sport Všestrannost Přečteno: 313x

 • Tady šlo o život. Elitní českou jezdkyni kůň málem zadupal do země!

  23. 10. 2020 20:00 − Zveřejněn před 90 dny

  Blesk logo Možná i díky svému jménu nad překážkami většinou ladně lítá, ale tentokrát to byl bolestný sešup až na tvrdou hlínu. Elitní česká jezdkyně Gabriela Slavíková (41) si během víkendového mistrovství světa v cross country ve Francii nepříjemně ustlala.

  Autor: as Všestrannost Přečteno: 560x

 • Jezdec Trunda může na OH, v Polsku splnil požadavky způsobilosti

  19. 10. 2020 14:00 − Zveřejněn před 94 dny

  logo Sport.cz Jezdec Miroslav Trunda splnil požadavky způsobilosti ve všestrannosti a může startovat na olympijských hrách v Tokiu, které by se měly po odložení konat příští léto. S klisnou Shuterflyke dosáhl na potřebný kvalifikační limit v soutěži kategorie CCI4*-L, která se uskutečnila od pátku do neděle v polské Strzegomi.

  Autor: ČTK Všestrannost Přečteno: 341x

 • Zářijová Pardubická všestrannost byla doménou žen

  10. 09. 2020 10:00 − Zveřejněn před 133 dny

  Nejúspěšnější jezdkyní závodů se stala několikanásobná mistryně České republiky Eliška Orctová, která získala dvě první a jedno druhé místo Celkem šest soutěží nabídly zářijové závody Pardubické všestrannosti. Konaly se tentokrát souběžně s mezinárodní výstavou Koně v akci, na které tento náročný sport jezdci všestrannosti prezentovali zajímavou ukázkou. Samotné závody ovládla Eliška Orctová, která získala dvě první a jedno druhé místo. Nejvyšší soutěž stupně L (1*) vyhrála Dominika...

  Autor: Tisková informace Všestrannost Přečteno: 448x

 • Vávrovou k triumfu posunul bezchybný parkur

  27. 08. 2020 15:00 − Zveřejněn před 147 dny

  Deník.cz Půlkulatý pětapadesátý ročník Zlaté podkovy v jezdecké všestrannosti vyhrála Kristýna Vávrová na koni Guiron Vilín. Jezdkyně z Chrášťan se na první příčku posunula až v závěrečném parkuru. „Bylo to napínavé až do poslední chvilky. Rozhodovala každá chyba,“ popsal dění na kolbišti ředitel závodu Jiří Klubal.

  Autor: Kamil Vaněk Všestrannost Přečteno: 394x

 • Český rozhlas Šárka Douchová ze Ždírce u Polné jezdí na koni disciplínu všestrannost. Jako dítě cvičila gymnastiku a z koňského sedla často pospíchala do bazénu.

  Autor: Hela Dvořáková Všestrannost Přečteno: 433x

 • Olympijská všestrannost se vrací na Pardubické závodiště

  19. 08. 2020 10:00 − Zveřejněn před 155 dny

  Pardubická všestrannost - cross Další z letošních závodů Pardubické všestrannosti jsou v nabitém letním kalendáři zapsané na termín 4. – 6. září 2020. Soutěže olympijské disciplíny se budou konat souběžně s dvaadvacátým ročníkem mezinárodní výstavy Koně v akci. Ozvláštní je i komentovaná prezentace tohoto sportu, jehož oblíbenost v poslední době stále vzrůstá. Záštitu nad...

  Autor: Tisková informace Všestrannost Přečteno: 332x

 • logo iSport Miloslav Příhoda vybojoval loni start pod pěti kruhy a připravoval se na vysněnou soutěž. Proto téměř šokuje zpráva, že nejlepší český jezdec v disciplíně všestrannost končí ve svém dosavadním působišti a desetiletý valach Ferreolus, jehož je Příhoda polovičním majitelem, je na prodej.

  Autor: Ivana Jakoubková Všestrannost Přečteno: 445x

 • iDNES.cz Jezdec Miloslav Příhoda může přijít o účast na olympijských hrách v Tokiu, kam se kvalifikoval ve všestrannosti s valachem Ferreolusem. Nyní však náhle skončil ve stájích Flamenco Sloupno a se svým dosavadním koněm už zřejmě jezdit nebude, pokud mu to neumožní investor, který by získal alespoň poloviční vlastnický podíl Ferreoluse.

  Autor: ČTK, iDNES.cz Všestrannost Přečteno: 426x

 • Pardubické závodiště za sebou má letošní premiéru

  7. 06. 2020 20:00 − Zveřejněn před 228 dny

  Pardubická všestrannost - cross První letošní závody všestrannosti přilákaly do Pardubic ojedinělé množství startujících. Zkušení jezdci na tři uplynulé dny přivezli do domova Velké pardubické i několik svých koní a počet startů v devíti různě obtížných soutěžích se tak vyšplhal na 240. Hvězdou pardubických závodů byl olympionik Miloslav Příhoda, který do Pardubic přivezl hned...

  Autor: Tisková informace Všestrannost Přečteno: 693x

1 2 3 45

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: