Velká soutěž s Equestrians! Vyhrajte vstupenky na Prague PlayOffs 2018

24. 08. 2018 07:00

Obrázky: 2

Autor: tým Equestrians Rubrika: Soutěže Počet přečtení: 1648 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Praha v prosinci přivítá galashow světového parkuru a vy můžete být u toho. Nenechte si utéct skvělou příležitost a zúčastněte se soutěže o 2 vstupenky v celkové hodnotě 7 380 Kč.

Uvidíte ty nejlepší jezdce a koně z celého světa

Global Champions Prague PlayOffs 2018 je největší akcí světové série v parkurovém skákání. Poslední zastávkou celé série je česká metropole, což divákům a všem milovníkům koní garantuje opravdu unikátní podívanou.

O více než 11,5 milionu eur se utkají profesionální jezdci a nejlepší koně z celého světa. Žádná podobná akce v rámci parkurového sportu se u nás dosud nepořádala.

Vy nyní máte příležitost vyhrát 2 vstupenky s platností na všechny čtyři závodní dny (13. až 16. prosince), během kterých se na kolbišti v O2 areně představí šestnáct nejlepších týmů. Českou republiku reprezentuje tým Prague Lions, jehož členy je například Aleš Opatrný a talentovaná mladá jezdkyně Anna Kellnerová.

Chcete vyhrát vstupenky zdarma?

Zařadit se mezi soutěžící je jednoduché. Třeba právě na vás se usměje štěstí a vy vyhrajete 2 vstupenky na Prague PlayOffs 2018 do pražské O2 areny.

Navštivte soutěžní web a odpovězte na pár jednoduchých otázek

Neotálejte! Soutěž končí již 30. září 2018.

Přináší vám ji Equestrians! Obchod, ve kterém na vás čekají jezdecké potřeby a vybavení špičkové kvality.

Vybírejte ze široké nabídky od značkového oblečení přes deky až po krmné doplňky pro koně. Hledáte-li kombinaci funkčnosti, stylu a třeba také luxusu, jste s Equestrians na správné adrese. Vše pro vás a vaše zvíře najdete na jednom místě.

Obchod Equestrians se nachází na adrese Výpadová 1676/4a, 153 00 Praha 5 – Radotín. Na 600 m2 prodejní plochy nechybí značky jako Horse Pilot, Cavalleria Toscana nebo Animo. Produkty si lze prohlédnout a zakoupit také on-line přes e-shop.

Přejeme hodně štěstí v soutěži a neváhejte Equestrians navštívit!

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: