
V letošním roce se mimo sester Míši a Lucky Krulichových (s koňmi – Nikola, Fík, Destiny, Mars Star, Cadillac, Horse and More Catani, Cherzí a E.T. Loricus) zúčastnili tohoto soustředění Veronika Krátká (Concord), Přemek Adam (Alango), Milena Fialová (Sága) a Bára Žáčková (Maximo Copilot).

Jezdci pracovali v lotech po dvou koních.Všichni účastníci ocenili naprosto profesionální a precizní přístup Davida k práci. Podle úrovně jezdců a koní v jednotlivých lotech se pracovalo na kontrole pohybu a správných vzdálenostech, skokové gymnastice a vždy na precizním sedu. Poslední den absolvovali všichni individuálně náročný cvičný parkur.

Pro tyto juniory je jistě setkání s osobností Davida O´Briena cennou zkušeností, které všichni využili i k diskusím a otázkám. Mimo jiné jsme se dozvěděli, že David plánuje účast na pražském CSIO a kdo si pamatuje jeho loňský rozhovor v Jezdectví, tomu prozradíme, že se David od minulé návštěvy Čech oženil.


Ostrov Naděje v Běstvinách u Dobrušky se ponoří do sváteční atmosféry. Už tuto sobotu 13. prosince od 1...
Pět, čtyři, tři… a kruciš! Jistě víte, že si parkuroví jezdci odpočítávají cvalové skoky před odskok...