Ukončení jezdeckého seriálu Český drezurní pohár

10. 01. 2018 15:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Rubrika: Drezurní ježdění Počet přečtení: 1431 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Z důvodu ztráty generálního partnera byl loňský 12. ročník Českého drezurního poháru (ČDP) posledním, v letošním roce se tento jezdecký seriál neuskuteční.

Organizátoři děkují všem pořadatelům i partnerům za skvělou spolupráci a váží si také dlouhodobé podpory jezdecké komunity. Ze stejného důvodu nedojde v roce 2018 ani k pořádání slibně se rozvíjejícího podniku Czech Equestrian Masters (CEM).

O finálním rozhodnutí jsem uvažoval v podstatě rok a půl. Tento krok mě mrzí především kvůli velkému počtu jezdců, kteří chápali cíle celého seriálu a přes deset let mu fandili. Zároveň si velmi cením práce všech pořadatelů, se kterými jsme měli nejen profesionální vztah, ale i společný zápal pro jezdecký sport, bez kterého se drezurní závody z čistě ekonomického pohledu v České republice příliš organizovat nedají. Odnášíme si mnoho nápadů, jak v budoucnu rozvíjet Czech Equestrian Masters, které v příštích letech určitě využijeme,“ říká Tomáš Vášáry, jednatel Českého drezurního poháru a Czech Equestrian Masters.

www.ceskydrezurnipohar.cz

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: