Uhánějte jako Velorex! Kardiochirurg Pirk oslavil v barvách Slavie první triumf

3. 08. 2020 08:00

Obrázky: 1

Autor: Květoslav Šimek Rubrika: Dostihy Zdroj: iSport.cz Počet přečtení: 159 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Slávistické srdce Jan Pirk nezapře. Známý přednosta Kardiocentra IKEM si jako skalní fanoušek Slavie Praha vybral pro své dostihové barvy „sešívaný dres“ s červenými hvězdami. Na sklonku týdne se dočkal premiérového vítězství na dostihové dráze. Tříletá klisna Sahara s Beysimem Ferhanovem zdemolovala v Pardubicích veškerou konkurenci. V rovinovém dostihu třetí kategorie pro nováčky za sebou například nechala i debutujícího hnědáka Regtime, jehož matkou je dvojnásobná vítězka Velké pardubické Registana a otcem držitel klasické Trojkoruny Age of Jape.

Třetí start, první výhra. Známý lékař Jan Pirk vlétl mezi dostihové majitele razantně. V nově založené stáji Velorex - Pirk má dva koně. Oba trénuje Helena Vocásková v Němčicích. Dvouletý Greenhorn byl při své premiéře v Lysé nad Labem třetí. O rok starší Sahara, dcera třetí z klasického Oaks Sicílie, se po premiérovém dvanáctém místě ve Velké Chuchli suverénně prosadila na rovině v Pardubicích.

Celý článek přináší iSport.cz: Uhánějte jako Velorex! Kardiochirurg Pirk oslavil v barvách Slavie první triumf

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: