Tváře české drezury: nově od zítřka

16. 09. 2010 19:00

Obrázky: 1

Autor: Katka Lipinská Seriál: Tváře současné drezury Počet přečtení: 5250 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Od zítřka se můžete těšit na nový seriál. Po Tvářích současné (světové) drezury bych ráda věnovala prostor i našim – českým - drezurním osobnostem, jak jezdcům, tak trenérům.

Tvare uvodCílem tohoto seriálu není vám tyto osobnosti pouze představit. Jedná se bezesporu o výjimečné lidi, kteří se se svými koňmi „někam" dostali a jejich zkušenost může být inspirací a přínosem i pro nás ostatní. A nejen kvůli barevným mašličkám. Byla bych moc ráda, kdyby se mi podařilo dosáhnout toho, aby díly seriálu čtenáře něčím obohatily nebo přinesly nový zajímavý pohled na některé aspekty drezury. Možná konkrétně vám pomohou vyřešit problém s vaším koněm, podívat se na vaše ježdění z jiné perspektivy a posunou vás dál. Možná zde najdete užitečné rady a tipy pro další trénink nebo pro ježdění drezurních úloh. Vynasnažím se vám časem nabídnout i povídání s některými drezurními rozhodčími.

Tváře české drezury najdete na Equichannelu každý druhý pátek ráno.

Ale aby se vám neokoukaly, a také proto, že je ještě mnoho světových jezdců, které jsme si nepředstavili, budou vždy dva díly české proloženy dvěma díly ze světové drezury. A stejně jako tomu bylo dosud, vždy na začátku najdete medailónek, v němž dotyčnou Tvář představím, a poté bude následovat povídání. Vynasnažím se, aby bylo nejen zajímavé, ale i obohacující.

Zítra se můžete těšit na Adélu Neumannovou, která bude vysvětlovat, jak by měl vypadat výběr vhodného koně. Proč je důležitá stavba těla koně (i když se nechystáme do vysokých soutěží) a jaký vliv má na jezditelnost. A co je to vlastně jezditelnost? Je vrozená?

Další díly

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com