Svod fríských koní se blíží

23. 09. 2019 10:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Rubrika: Chov koní Počet přečtení: 997 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

jménem České asociace fríských koní bychom vás chtěli srdečně pozvat na další ročník oficiální výstavy tohoto nádherného plemene.

Jedná se o největší chovatelskou akci, která se bude konat v krásném areálu Královického Dvora v Královicích u Slaného, a to 28. 9. 2019 od 9:00 hod. K vidění budou na tři desítky fríských koní různých věkových kategorií.

Letos se také ve své kategorii utkají i fríští hřebci.

V polední pauze vás čeká bohatý doprovodný program, ve kterém uvidíte nejen krásné černé perly pod sedlem i ve volnosti, ale i koně andaluské a kladrubské. Můžete se také těšit na úžasné vystoupení dvou zahraničních fríských hřebců. Celým poledním programem vás bude provázet moderátor TV Prima pan Petr Vágner.

Udělejte si rodinný výlet a přijeďte se 28. 9. podívat do Královického Dvora na krásné černé koně! V areálu je k dispozici výborná restaurace, pro děti zde bude možnost jízdy na ponících či se můžete s celou rodinou projet v kočáře.

Těšíme se na vás!

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: