Sport a závody

 • logo iSport Historie nejslavnějšího a nejprestižnějšího překážkového dostihu světa Velké národní se začala psát před 185 lety v roce 1836 a v sobotu 10. dubna 2021 se mezi vítěze poprvé v historii žena! Rachael Blackmoreová v sedle Minella Times. Nejzářivější hvězda britských dostihů posledních týdnů. Před 22 dny se stala nejúspěšnější jezdkyní Festivalu v...

  Autor: bda Dostihy Přečteno: 58x

 • Začíná nová sezona klusáckých dostihů

  16. 04. 2021 12:00 − Zveřejněn před 3 dny

  Už o tomto víkendu bude slavnostně zahájena nová klusácká sezóna. Na závodišti ve Velké Chuchli bude připraveno hned několik zajímavých dostihů s mezinárodní účastí. Dostihové odpoledne ale bude ovlivněno pandemií koronaviru. Testováni budou jezdci a diváci budou moci sledovat pouze online přenos.

  Autor: Lukáš Kubát Dostihy Přečteno: 42x

 • Znovu k problematice očkování

  16. 04. 2021 10:00 − Zveřejněn před 3 dny

  ČJF logo Mnoho lidí vůbec netuší, že pokud se někde uvádí slovo SVOD (koní) je tím z pohledu SVS myšlena jakákoli akce, kde se potkají zvířata, která by se běžně nepotkala. Svod z pohledu SVS je: svod (např. klisen, hříbat, hřebců), výstava, závody, organizovaný trénink, ZZVJ a další.

  Autor: Tisková informace Všeobecná sdělení Přečteno: 91x

 • Kokain z vodičky do nosu. Kauza mladé jezdkyně budí vášně i nevoli

  16. 04. 2021 09:00 − Zveřejněn před 3 dny

  logo iSport Pozitivní test na kokain, konec v klubu, dva roky distanc. Tak dopadl hokejový útočník Jan Mandát. Jeho případ však nebyl jediným, který v poslední době způsobil rozruch. Už loni se rozjela kauza parkurové jezdkyně Sáry Vingrálkové.

  Autor: Štěpán Filipek Skokové ježdění Přečteno: 90x

 • 130 let ČJF a 100 let FEI!

  15. 04. 2021 11:00 − Zveřejněn před 4 dny

  Nové logo ČJF official Ve čtvrtek 15. dubna si připomínáme 130. výročí založení Jízdního odboru Sokola pražského. Sokol jako zastřešující organizace poskytl pod svými křídly prostor i jezdectví. Jezdci a příznivci koní se mohli organizovaně účastnit různých společných cvičení, přehlídek, oslav a v konečné fázi hlavně všesokolských sletů, pro které secvičovali mnohé sestavy.

  Autor: Lenka Gotthardová Všeobecná sdělení Přečteno: 74x

 • iDNES.cz Seděla v sedle Minella Times, kolem ní se rozprostíral slavný areál v Aintree a jen kroutila hlavou. Dříve si tuhle chvíli ani nepředstavovala a mířila za kariérou veterinářky, nyní je sportovní hvězdou. Rachael Blackmoreová jako první žena v historii vyhrála slavný liverpoolský dostih Velkou národní. „Ani jsem o tom nesnila,“ říká Irka.

  Autor: Michal Koubek Dostihy Přečteno: 66x

 • Ingrid Klimke: Co dělám, dělám ráda

  15. 04. 2021 06:00 − Zveřejněn před 4 dny

  Bobby, celým jménem Hale Bob OLD, je zkušený profík a aktuální jednička stáje. Zde při krosu na CHIO Aachen 2019 Když mezinárodní jezdecká federace v roce 2020 vybírala nejlepší jezdce z uplynulého desetiletí, bylo odevzdáno přes 70 000 hlasů. Vítězkou se stala německá jezdkyně Ingrid Klimke, která patří ke světové špičce ve všestrannosti i v drezuře. Již dávno vystoupila ze stínu svého slavného otce Reinera, který by z jejích úspěchů měl jistě velkou radost. Jaké to...

  Autor: Pavla Růžičková Všestrannost Přečteno: 444x

 • logo iSport Patří mezi velké talenty sportu, který se dostal do povědomí díky miliardáři Petru Kellnerovi a podniku Global Champions Prague Playoffs. Nález kokainu však na renomé parkurové jezdkyně Sáry Vingrálkové způsobil šrámy. V rozhovoru pro Sport se vrací ke sporným bodům případu i k tomu, jak ho prožívá. „Je mi líto, jak to lidé řeší....

  Autor: Štěpán Filipek Skokové ježdění Přečteno: 105x

 • Marek Stromský míří do Bratislavy

  14. 04. 2021 16:00 − Zveřejněn před 5 dny

  Deník.cz Po dostizích v Itálii míří žokej Marek Stromský do další zahraniční destinace. V neděli se představí na podniku v Bratislavě, kde se mimo jiné jede Velká cena Petržalky.

  Autor: Roman Brhel Dostihy Přečteno: 61x

 • logo iSport Filip Minařík oficiálně ukončil svou fenomenální jezdeckou kariéru čtvrtstoletí poté, co odešel do Německa, do jedné z dostihově nejvyspělejších zemí Evropy. Ve fotbalu i hokeji bylo srovnání se západní cizinou v dobách předlistopadových běžné. V dostizích v té době zakázané.

  Autor: Petr Malík Dostihy Přečteno: 49x

1 2 3 613

Nejčtenější články