Sport a závody

 • logo iSport Velký Taxisův příkop by měl projít úpravou, řekl po 130. ročníku Velké pardubické se Slavia pojišťovnou jeden z nejzkušenějších českých žokejů Jaroslav Myška. Skok podle něho neodpovídá moderní době, koním i jezdcům by pomohla výrazně viditelná odskoková bariéra. Trenér Čestmír Olehla, šestinásobný vítěz Velké pardubické (Železník, Registana),...

  Autor: Květoslav Šimek Dostihy Přečteno: 40x

 • St Leger a závěr dostihové sezóny...stanovisko Chuchle Areny Praha

  20. 10. 2020 14:00 − Zveřejněn před 3 dny

  Ilustrační foto Pořadatel nejvýznamnějších výkonnostních zkoušek anglického plnokrevníka v ČR, Chuchle Arena Praha, považuje za absolutní prioritu dokončení série letošních klasických dostihů pro tříleté hřebce a klisny, tzn. uskutečnění dostihu St Leger.

  Autor: Tisková informace Dostihy Přečteno: 25x

 • logo iSport Byli suverénně největšími outsidery 130. ročníku Velké pardubické se Slavia pojišťovnou. Na vítězství čtyřiadvacetileté jezdkyně Veroniky Škvařilové-Řezáčové s All Scaterem z rodinné stáje Řezáčová-Mikule byl v první chvíli vypsaný kurz až 1000:1. Velký Taxisův příkop, kde skončili favorizovaní Sottovento a No Time To Lose, přelétli jako nic. Hned na...

  Autor: Květoslav Šimek Dostihy Přečteno: 191x

 • iDNES.cz Poběží se letos Velká slušovická steeplechase, nebo se zařadí mezi dlouhou řadu sportovních obětí koronavirové pandemie? „Čekejte, doufejte!“ vzkazují organizátoři ze zapsaného spolku Dostihy Slušovice prostřednictvím svých webových stránek.

  Autor: Petr Fojtík Dostihy Přečteno: 108x

 • Jezdec Trunda může na OH, v Polsku splnil požadavky způsobilosti

  19. 10. 2020 14:00 − Zveřejněn před 4 dny

  logo Sport.cz Jezdec Miroslav Trunda splnil požadavky způsobilosti ve všestrannosti a může startovat na olympijských hrách v Tokiu, které by se měly po odložení konat příští léto. S klisnou Shuterflyke dosáhl na potřebný kvalifikační limit v soutěži kategorie CCI4*-L, která se uskutečnila od pátku do neděle v polské Strzegomi.

  Autor: ČTK Všestrannost Přečteno: 100x

 • logo iSport Žokej Josef Bartoš je machr. Pomalu se blíží tisícovce vyhraných dostihů, třikrát vyhrál Velkou pardubickou. Ale taky třikrát letěl ze sedla na Taxisu, přičemž jednou se probral až v sanitce.

  Autor: Martin Hašek Dostihy Přečteno: 185x

 • ČT sport Aleš Opatrný s přehledem zvítězil ve Velké Chuchli a ovládl druhý ročník Ceny Eliota. Před plánovaným startem na olympijských hrách v Tokiu si tak připsal další triumf. Olympijské místo si už zajistil také Miroslav Trunda.

  Autor: ČT Sport Skokové ježdění Přečteno: 137x

1 2 3 602

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: