Sport a závody

 • III. kvalifikace na 131. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou Po uzávěrce přihlášek na dostihový mítink s termínem konání 7. srpna je zřejmé, že by na startu III. kvalifikace na 131. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou měl stát i loňský vítěz srpnového kvalifikačního dostihu Lodgian Whistle.

  Autor: Tisková informace Dostihy Přečteno: 6x

 • Jak si postavit Mountain Trail

  2. 08. 2021 06:00 − Zveřejněn včera

  Mountain Trail Hoď srdce přes překážku a kůň půjde za ním. Ano půjde, neskočí. Překážky v Mountain Trailu se totiž překonávají převážně v kroku, i když mezi nimi je často předepsán i rychlejší chod. Ne vždy se však chodí přes překážky rovně, u náročnějších soutěží často bývá předepsáno ustupování, obrat, couvání. Jezdecká dvojice někdy do poslední...

  Autor: Michaela Zachová Neoficiální soutěže Přečteno: 369x

 • iDNES.cz Reprezentant v jezdecké všestrannosti Miloslav Příhoda obdržel v disciplíně cross country s valachem Ferreolusem 30,60 trestného bodu a klesl v olympijském závodě o jednu příčku na šestatřicátou příčku. Miroslav Trunda, další český zástupce, je sedmačtyřicátý z devětačtyřiceti zbývajících jezdců.

  Autor: iDNES.cz, ČTK Všestrannost Přečteno: 23x

 • Esa z Monaka si v Berlíně vyskákala první vítězství v sezoně

  30. 07. 2021 11:00 − Zveřejněn před 4 dny

  ČT sport V travnaté aréně v Berlíně dominovali v Global Champions League letos poprvé Monaco Aces. Druhé místo obsadili jezdci Valkenswaard United, kteří uzmuli celkové vedení v šampionátu. Prague Lions stačily čtyři trestné body na vydařenou pátou příčku.

  Autor: alt Skokové ježdění Přečteno: 95x

 • Sport.cz logo Český parkurový tým obsadil ve finále Poháru národů Evropské jezdecké federace ve Varšavě druhé místo a vybojoval postup do první divize v příštím roce. Při neúčasti olympioniků startovali v soutěži Vladimír Tretera s Gangsterem van het Noddevelt, Filip Doležal s valachem Coup De Coeur GP Madame Z, Alena Machová s Chacco Belly a Jan Štětina s Gylordem.

  Autor: ČTK Skokové ježdění Přečteno: 100x

 • iDNES.cz Bylo to její jedenácté olympijské pódiové umístění a sedmá zlatá medaile. Dvaapadesátiletá jezdkyně Isabelle Werthová z Německa znovu uspěla v týmové soutěži v drezuře.

  Autor: iDNES.cz, ČTK Olympijské hry Přečteno: 108x

1 2 3 628

Nejčtenější články