Sport a závody

 • logo iSport Vítězství ve 131. ročníku Velké pardubické se Slavia pojišťovnou přišlo Pavla Složila draho. Za nadměrné použití bičíku ve finiši s ryzákem Talentem dostal od Pořádkové komise pokutu 60 tisíc korun. Navíc přijde o licenci na další dva dostihové dny.

  Autor: Květoslav Šimek Dostihy Přečteno: 40x

 • Série Global Champions League 2021 vrcholí

  21. 10. 2021 09:00 − Zveřejněn včera

  Série Global Champions League 2021 vrcholí (Foto: Josef Malinovský) Ve čtvrtek začne dramatický boj o celkové prvenství v seriálu Global Champions League. Valkenswaard United mají titul na dosah, ale připravit je o něj mohou ještě Shanghai Swans. Další celky se utkají o přímý postup do semifinále Super Cupu v Praze.

  Autor: Tisková informace Skokové ježdění Přečteno: 39x

 • Expres logo Hodně pikantní souboj přinesly víkendové parkurové závody ve slovenském Šamoríně. Do sedel se tam vyhouply krásné dcery dvou velmi dobře známých tatínků. Anna Kellnerová, která o toho svého za tragických okolností přišla, se na čtvrtmiliardovém koni Catch Me If You Can postavila Jessice Springsteenové.

  Autor: Štěpán Karlesz Skokové ježdění Přečteno: 125x

 • Pardubice uzavírají sezónu, vrací se Player a Kaiserwalzer

  20. 10. 2021 12:00 − Zveřejněn před 2 dny

  Player V sobotu se uzavře sezóna na naší centrální překážkové dráze v Pardubicích. Na programu je osmička dostihů, jejichž pole sice nejsou povětšinou početná, ovšem vrcholu programu kvalita neschází. V Ceně města Pardubic totiž dvojici účastníků Velké pardubické, jejichž naděje před necelými dvěma týdny vyhasly na Taxisu, vyzvou talentovaní zástupci...

  Autor: Tisková informace Dostihy Přečteno: 27x

 • Deník.cz ROZHOVOR/Láska na celý život. Odmalička se jí líbili koně. Šla si za svými sny. Pořídila si vlastního koně i stáj. A ten kůň (jí) vyhrál nejslavnější dostih v Česku. Hana Kabelková je trenérkou a šťastnou majitelkou Talenta, kterého si hýčká ve Vápenném Podole. Stala se teprve třetí ženou v dlouhé historii Velké pardubické, která připravila šampiona....

  Autor: Zdeněk Zamastil Dostihy Přečteno: 122x

 • Ben Maher a Explosion W v Praze Vítězem letošního ročníku Longines Global Champions Tour se stane pravděpodobně Peder Fredricson, který aktuálně vede žebříček jezdců. Ohrozit jej však může zlatý olympionik Ben Maher, který by musel vyhrát, a navíc čekat na neúspěch svého soupeře.

  Autor: Tisková informace Skokové ježdění Přečteno: 98x

 • V barvách královny

  19. 10. 2021 06:00 − Zveřejněn před 3 dny

  Estimate Britská královna je známá svojí láskou pro koně a speciálně pro dostihové koně, které chová a vlastní prakticky celý svůj dospělý život. V dnešním článku se na tuto její vášeň koukneme podrobněji.

  Autor: Eva Holubcová Dostihy Přečteno: 607x

 • Foto: Longines Global Champions Tour Longines Global Champions Tour Grand Prix Šamorína, která se uskutečnila v sobotu 16. října, nabídla divákům v jezdecké hale X-Bionic Sphere strhující souboj o předposlední zlatou jízdenku do Super GP v Praze. O vítězi rozhodly dvě setiny sekundy.

  Autor: Tisková informace Skokové ježdění Přečteno: 151x

 • Nový prezident ČJF

  15. 10. 2021 16:00 − Zveřejněn před 7 dny

  Prezidentem České jezdecké federace se stal Radek Rouč Konference ČJF na svém zasedání ve středu 13. října 2021 zvolila nového prezidenta i členy výkonného výboru.

  Autor: Tisková informace Všeobecná sdělení Přečteno: 115x

1 2 3 641

Nejčtenější články