Slavnostní uzavření hlavní návštěvnické sezóny v Národním hřebčíně Kladruby nad Labem

Návštěvníci budou moci v 11:00, 14:00 a 15:00 zhlédnout slavnostní zápřež starokladrubských běloušů s Masarykovým kočárem a kopiemi původních postrojů.

K vidění bude výstava „Tož budeme sedlat: Kůň ve službách prezidenta Tomáše Garrigua Masaryka“ a expozice v historické kočárovně, jejíž součástí je kočár, který prezident T. G. Masaryk využíval pro potřeby prezidentského protokolu a své jak v Praze, tak později v Lánech.

Jako poděkování návštěvníkům, kteří si na slavnostní den zakoupí prohlídku stájí nebo zámku, budou výstava a expozice kočárovny přístupné zdarma.

Aktuální informace naleznete na webu Národního hřebčína Kladruby nad Labem.

GALERIE
PODOBNÉ ČLÁNKY

Welfare: Chce FEI vidět pravdu?

Když Mezinárodní jezdecká federace (FEI) v listopadu 2024 spustila online platformu „FEI Welfare Hub“, cíl b...

Revoluce ve žlabu: Od „živého jogurtu“ k psychobiotikům

Kdybychom se vrátili o dekádu zpět, management gastrointestinálního zdraví koní by se omezoval na podávání ...

Zůstaňte v kontaktu
info@equichannel.cz
Sledujte nás na
Důležité odkazy
Copyright 1997 - 2025 by EQUICHANNEL.cz
Webové stránky od 200solutions

Zapomenuté heslo

Přihlásit se