Školení držitelů a vedoucích připouštěcích stanic hřebců

25. 01. 2019 11:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Foto: Gabriela Rotová Rubrika: Chov koní Počet přečtení: 584 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Školení držitelů a vedoucích připouštěcích stanic hřebců proběhne v letošním roce ve čtvrtek 7. února od 11:00 do 14:00 v areálu Zemského hřebčince Písek.

Školení pořádá Asociace svazů chovatelů koní České republiky. Na programu školení bude i předvedení plemenných hřebců zemského hřebčince. V rámci školení držitelů a vedoucích stanic hřebců plemen ČT, N, NS, ČMB, HF, WP, ČSP, SHP, IC, MH a oslů domácích bude možné převzít připouštěcí rejstříky na rok 2019 a seznamy hřebců oprávněných k plemenitbě v roce 2019.

Při převzetí připouštěcího rejstříku v rámci školení bude účtována jednotná zvýhodněná cena, tak jako tomu bylo i letech minulých. Držitelům, kteří se na školení nebudou moci dostavit, budou rejstříky zasílány od 11. 2. 2019 poštou na dobírku dle ceníku ASCHK.

Aktuální informace naleznete na facebookových stránkách události.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: