Sbírka na pomoc českým závodníkům...

25. 03. 2014 17:00

Obrázky: 11

Autor: Alltech a Fitmin tým Rubrika: Světové jezdecké hry Počet přečtení: 4207 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

...aneb "jak se dostat na Alltech FEI Světové jezdecké hry v Normandii". Téma, které v těchto týdnech hýbe nadějnými českými jezdci. Stát se součástí české reprezentace na události, která se koná pouze jednou za čtyři roky, totiž vyžaduje kromě nesmírné píle neméně nesmírné finanční prostředky. A právě proto, spontánně a s nadšením, vznikl mezi fandy jezdeckého sportu projekt "Češi do Normandie". Svou troškou do mlýna může přispět každý z nás.

Reprezantantům nejvíce pomohou finance na trénink a na cestu do Normandie, ale také medializace jejich účasti pro další možné získání financí. Proto jsme se rozhodli uspořádat veřejnou sbírku s názvem: „Češi do Normandie", kterou si vzala pod záštitu Česká jezdecká federace.

Celý projekt má hned několik rovin, počínaje prodejem předmětů s logem sbírky, výrobou video medailonků k jednotlivým disciplínám, jejichž cílem je oslovit případné sponzory, mediální podporou akce jejich patrony a velkou benefiční zahradní slavností konče. Přidáte se k nám?

První informace o projektu a sbírce jsme vám přinesli v článku "Projekt Češi do Normandie byl oficiálně zahájen".

Češi do Normandie

Sbírka byla založena v prosinci 2013 společnostmi Alltech a produktovou značkou Fitmin společnosti Dibaq a.s.

JAK JÁ SE MOHU ZAPOJIT?

Samolepka Češi do Normandie1. Nákupem propagačních předmětů přes e-shop značky Fitmin eshop.fitmin.cz.
U každého předmětu je uvedeno, jaká částka je z každého z nich odvedena na účet Sbírky.

2. Nákupem propagačních předmětů na našich stáncích.
U každého předmětu bude uvedeno, jaká částka je z každého z nich odvedena na účet Sbírky, jednotlivé akce, na které se chystáme, budou uveřejněny na www.cesidonormandie.cz.

3. Možností jednorázového příspěvku 50,- při nákupu na e-shopu značky Fitmin,
kde můžete zaškrtnout políčko pro přispění výše uvedenou částkou. Zde se celá částka připisuje na účet Sbírky.

placka4. Přímým vložením jakékoliv částky na účet Sbírky.
Zde bude připsána na účet celá vložená částka. Číslo účtu sbírky je: 107-639 571 0257/0100

5. Nákupem vstupenek na Benefiční zahradní slavnost v Equine Sport Center v Olomouci.
Vstupenky budou v prodeji od května 2014. V rámci zahradní slavnosti je možné přispět ještě nákupem lístků do tomboly či předmětu z aukce. Zde bude celá částka připsána na účet.

Přidejte se k nám v pomoci dobré věci, v podpoře mladých lidí, kteří reprezentují to dobré, co Česká republika má. Vážíme si jejich důvěry a možnosti být součástí jejich obdivuhodné cesty do Normandie.

Zapojte se do sbírky i vy!

Sledujte web www.cesidonormandie.cz.

 

Mohu se stát patronem či partnerem a co to obnáší?

Přispět je možné veškerými svými silami a vše budeme s radostí přijímat. Budeme rádi za to, ať už nám pomůžete Sbírku propagovat mezi svými známými a přáteli, ať už se stanete Patronem nebo pomůžete malou či větší finanční částkou, anebo se přímo stanete naším Partnerem.

Patrony akce jsou Josef Váňa, Jiří Dvořák, Vanda Hybnerová, Jana Janěková, Kateřina Brožová, Koňská záchranka a budou další. Poslání „Patrona" spočívá v mediální podpoře účasti českých jezdců na Alltech FEI Světových jezdeckých hrách v Normandii.

Jak se stát Patronem či Partnerem a co to obnáší, se více dozvíte na www.cesidonormandie.cz, informace naleznete také pod článkem.

 

Částka vybraná k 22. 7. 2014 bude následující den - 23. 7. 2014 - během tiskové konference rozdělena rovnou částkou mezi nominované jezdce (myslí se aktuální seznam přihlášených ke dni 22. 7. 2014).

 

AlltechMezinárodní společnost Alltech byla založena v roce 1980 Dr. Pearse Lyonsem. Působí ve 128 zemích světa, kde zaměstnává více než 3 000 zaměstnanců. V ČR působí od roku 1993. Cílem společnosti je péče o zdraví populace a zlepšování zdravotního stavu a užitkovosti zvířat a rostlin na základě principů přirozené výživy a vědecké inovace (www.alltech.com/czech).

Společnost Alltech je hrdým sponzorem jezdeckého mistrovství v Normandii - Alltech FEI World Equestrian Games™ 2014. Více informací na oficiálních stránkách mistrovství www.alltechfeiweg2014normandy.com.

FitminFitmin - značka výživových programů, výživových doplňků a krmiv pro koně, ale také pro psy a kočky, je klíčovou produktovou řadou vyráběného portfolia společnosti Dibaq a.s. Fitmin je partner pro výživu - výrobky pod značkou Fitmin vznikají na základě praktických poznatků a stálých konzultací s předními odborníky na výživu. Výživářští specialisté značky vyvíjí krmiva i doplňky ve spolupráci s významnými chovateli, konzultují s nimi nové trendy a nacházejí společně nová řešení, aby byly produkty značky Fitmin vyvážené a plně vyhovovaly potřebám zvířat. Více informací naleznete na webové adrese www.fitmin.cz.

ČJF logoČeská jezdecká federace podpoří účast výpravy také finančně a administrativně. Částka dosahující cca 2,5 milionu korun bude připravena pro více než 60 členů české výpravy. Tato částka bude určena na ubytování, dopravu, reprezentační vybavení a služby, Do Normandie by mělo odjet orientačně 20 jezdců a 30 koní, a to až v sedmi disciplínách.

Alltech FEI Světové jezdecké hry 2014

Připojené obrázky

Připojené soubory

Připojená videa

Pozvánka do Normandie

Připojené články

27.01. 2014 19:00 Projekt Češi do Normandie byl oficiálně zahájen

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com