První soustředění před Euro Cup 2013

30. 05. 2013 17:00

Obrázky: 1

Autor: Katka Dědíková Foto: Diana Uldrichová Rubrika: Western & Rodeo Počet přečtení: 4909 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

První soustředění českého amatérského a mládežnického týmu před EURO CUP 2013 se konalo na OLA Ranči minulý týden.

Poslední květnový víkend patřil opět westernovým jezdcům. Lépe řečeno jezdkyním. 24.-25. 5. proběhl na OLA Ranči v Litohošti další westernový kurz. Tentokrát patřil českému týmu, který bude naši zemi zastupovat na EURO CUP 2013 v Kreuthu.

EURO CUP je evropský pohár, který pořádá FEQHA (česky Federace evropských quarter horse asociací). Soutěží na něm týmy mládeže a amatérů z evropských zemí na koních quarter horse. Letošní ročník proběhne v německém Kreuthu, který je vyhlášeným místem pořádání nejrůznějších evropských klání nejen ve westernovém ježdění. Tento pohár letos proběhne současně s Evropským šampionátem quarter horse, na kterém je vidět to nejlepší, co v Evropě najdete.

kurz

Kurz vedl zkušený trenér našeho národního týmu Pierre Ouellet. Česká republika bude mít na Euro Cupu tým mládeže i amatérů.

V týmu mládeže nás bude reprezentovat Nikola Málková, Kateřina Baštová, Victoria Mitková, Diana Uldrichová a Martina Zobáčová. V týmu amatérů jsou Alena Dlouhá, Kateřina Dědíková, Olga Kadlecová a Iva Chmelová.

Jezdců v každém týmu by mělo být pět, jedno místo je tedy stále volné!

Děkujeme manželům Kadlecovým, že poskytli halu a připravili jak jinak než přátelskou atmosféru. Další kurz se bude konat na tomtéž místě 24.-26. července.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com