prázdniny u koní

Obrázky: 1

Autor: proruby Kategorie: Dětské tábory Město: Proruby-Brzice Země: Česká republika Okres: Náchod

Již řadu let pořádáme dětské tábory u koní v krásném prostředí Podkrkonoší, vhodné jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilejší - individuální přístup díky menšímu počtu dětí v každém turnusu. Na programu je výuka teoretická i praktická - děti se budou učit ošetřovat a vodit koně, sedlat a uzdit a samozřejmě také jezdit. K dispozici máme velkou krytou halu a krásné terény. Součástí denních aktivit je i krmení zvířat, uklízení stájí, děti si mohou zkusit podojit krávu (dle sezóny) a také si zahrají různé hry, v létě vyrazíme i na nějaký zajímavý výlet po okolí (např. ZOO Dvůr Králové nebo Babiččino údolí. Letní turnusy v roce 2018: 8. -13.7., 15.-20.7., 22.-27.7., 29.7.-3.8., 5.-10.8. V ceně je program, ubytování a stravování 5x denně. Přihlášky a více informací na www.jizdarnaproruby.wbs.cz nebo na tel. 774 647 055.

Pořadatel

Společnost: Jízdárna Proruby
Jméno a příjmení: Š. Prouzová
Adresa: 12 Proruby-Brzice
Telefon: 774 647 055
E-mail: jizdarna.proruby@seznam.cz
Web: http://www.jizdarnaproruby.wbs.cz

Podrobnosti akce

Doprovodný program: Již řadu let pořádáme dětské tábory u koní v krásném prostředí Podkrkonoší, vhodné jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilejší - individuální přístup díky menšímu počtu dětí v každém turnusu.
Na programu je výuka teoretická i praktická - děti se budou učit ošetřovat a vodit koně, sedlat a uzdit a samozřejmě také jezdit. K dispozici máme velkou krytou halu a krásné terény.
Součástí denních aktivit je i krmení zvířat, uklízení stájí, děti si mohou zkusit podojit krávu (dle sezóny) a také si zahrají různé hry, v létě vyrazíme i na nějaký zajímavý výlet po okolí (např. ZOO Dvůr Králové nebo Babiččino údolí.
Letní turnusy v roce 2018: 8. -13.7., 15.-20.7., 22.-27.7., 29.7.-3.8., 5.-10.8.
V ceně je program, ubytování a stravování 5x denně. Přihlášky a více informací na www.jizdarnaproruby.wbs.cz nebo na tel. 774 647 055.

Připojené obrázky

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com