Pravidla používání webu EQUICHANNEL.cz

Registrací či přihlášením na serveru EQUICHANNEL.cz vyjadřujete automatický souhlas s následujícími pravidly:

 • Komentáře pod článkem (v diskuzích) slouží výhradně k výměně názorů na témata daného článku (diskuze). Je možno i prezentovat doplňující informace ke zveřejněným textům, obrázkům, či videím. Komentáře a diskuzní příspěvky proto mají být kultivovaným vyjádřením názoru daného uživatele a mají mít logickou spojitost se zveřejněnými (případně dotazovanými) informacemi.
 • Svůj dotaz, nové téma a/nebo příspěvek vkládejte vždy pouze do jednoho fóra či pod jeden článek. Duplicity budou mazány.
 • Je zakázáno uveřejňovat příspěvky, které jakýmkoliv způsobem porušují zákony ČR.
 • Do komentářů nepatří pomluvy, urážky, vulgární výrazy (a to ani náznakem), případně vyhrožování násilím. Pomluvou rozumíme tvrzení, které má potenciál poškodit, zaměřené na konkrétního jedince nebo skupinu, které autor svého příspěvku není schopen podložit jasným důkazem (fotografie, „momentka" jako jediný důkaz nepostačuje). EQUICHANNEL.cz také nebude tolerovat podněcování nenávisti k jednotlivcům nebo skupinám obyvatel.
 • Je nepřípustné zveřejňování údajů o identitě jiné osoby, jejího jména, příjmení, adresy, telefonního čísla nebo jiného osobního údaje, pokud tento údaj není veřejně přístupný nebo nemá autor příspěvku k poskytnutí údaje doložitelné svolení.
 • Zakázáno je rovněž zneužívání diskuzí a komentářů k šíření reklamy nebo spamu, zejména uveřejňování odkazů, které nesouvisejí s tématem článku/diskuze.

Položil někdo v diskuzi již po sté stejný dotaz? Nechce se vám na něj odpovídat? Nedělejte to, ignorujte to, nereagujte.

 • Redakce bude pečlivě posuzovat rovněž příspěvky ryze provokačního charakteru popřípadě popírající základy etiky.
 • Redakce si vyhrazuje právo dle vlastního uvážení vybrané příspěvky a komentáře pod články odstraňovat; informace o odstraněných příspěvcích ve vlákně zůstane, případně může být celé vlákno smazáno bez této informace.
 • Ve výjimečných případech může redakce přistoupit k zasáhnutí do komentáře. Ve většině případů se jedná o zásah do příspěvků, které jsou záměrně částečně přínosné a částečně osobní narážky. Redakce si vyhrazuje právo odstranit část, která není k tématu. Rozhodně však nebude měněn ostatní obsah příspěvku, či jeho smysl.
 • Komentáře pod články nemusí být zpřístupněny u každé zveřejněné informace, existující fórum nebo komentáře mohou být kdykoliv uzavřeny.
 • Redakce nebude v žádném případě obhajovat ani vysvětlovat důvod, proč byl příspěvek/diskuze smazán/a, popřípadě proč bylo pozastaveno/zrušeno celé vlákno. Příspěvky volající po vysvětlení smazání a komentující mazání budou automaticky smazány, opakované vkládání smazaných příspěvků je považováno za spam a uživatel, který tak činí, bude zablokován.

V diskusním fóru „Equichanneláci o sobě..." lze probírat méně vážná témata týkající se vás, vašich koní a života okolo nich.

Pro pouhé tlachání a pro dotazy mimo jakékoli koňské téma pro vás máme diskusní fórum Bažina".

 • Diskuzní témata, která obsahují více než jeden příspěvek, ani na žádost zadavatele neodstraňujeme z důvodu zachování smysluplnosti diskuzí. Nemažeme ani příspěvky uživatelů, kteří požádají o smazání registrace na serveru.
 • Uživatel je povinen pravdivě vyplnit povinné údaje (jméno, příjmení) ve své registraci. V případě, že redakce zjistí, že tomu tak není, může být ihned zablokován a jeho příspěvky smazány. Zakázáno je také vydávání se za jinou osobu.
 • Osobní záležitosti řešte pomocí e-mailu, je-li zveřejněn.
 • Redakci oslovujte přes kontakty k tomu určené (info@equichannel.cz), ne přes komentáře ani ve fóru.
 • Na zveřejnění přidaného příspěvku nevzniká žádný právní nárok.
 • Za obsah příspěvků nese veškerou odpovědnost pouze a jen jeho autor, nikoli moderátoři, administrátoři či provozovatel stránek EQUICHANNEL.cz.
 • Uživatelé, kteří nebudou daná pravidla respektovat, musí počítat s možností, že dojde k zablokování jejich uživatelského účtu.

 

Přidání komentáře pod článek, případně příspěvku do diskuze, je bráno jako automatický souhlas s těmito pravidly v jejich plném rozsahu.

Pokud s našimi pravidly nesouhlasíte, neregistrujte se, nepřihlašujte se, nepřispívejte.

 

Reflex.cz:
Svoboda projevu neznamená právo vyjádřit se jakkoli a kdekoli, zvlášť pak ne na cizím pozemku. Každý si přece může založit svůj blog nebo své noviny a psát si tam, co chce.


Pravidla mohou být redakcí kdykoliv upravena, nejčastěji v případech rozšíření nešvaru, který v pravidlech nebyl zahrnutý.