Praha sportovní: jízda na koni zdarma a pro každého

V rámci této výjimečné nabídky můžete využít pestrou nabídku sportů od plavání, bruslení, lezení po spinning, squash, softball, florbal, tenis – nebo například jízdu na koni v areálu JS Ctěnice.

JS Ctěnice se do programu zapojí od pondělí, 26. 12. 2011, do soboty 31. 12. včetně, a to vždy od 10 do 15 hodin.*

  • Týden sportu zdarma ve Ctěnicích:
    Stáje se nacházejí v krásném areálu Ctěnického zámku. Jezdecká společnost nabízí zdarma vstupní třicetiminutovou výcvikovou lekci na koni nebo projížďku do přilehlého lesíka. Možnost zapůjčení ochranné přilby. S sebou si vezměte boty s hladkou podrážkou. Nutná telefonická rezervace.

Druhým koňským subjektem, kde můžete v uvedené dny zdarma jezdit, je JS Zmrzlík, a to od úterý do pátku vč., vždy od 11 do 16 hodin.*

  • Týden sportu zdarma na Zmrzlíku:
    Jezdecké středisko je odloučeným pracovištěm Domu dětí a mládeže hl. m. Prahy. Nabízí zdarma půlhodinovou lekci v kryté pískové jízdárně o velikosti 20×40 m či půlhodinovou projížďku do okolí v závislosti na počasí a přání návštěvníka. Lekce i projížďky jsou možné po předchozí telefonické či e-mailové rezervaci.

Účast v obou areálech je nutné si předem rezervovat.
* Mimo uvedenou dobu nelze nárokovat služby zdarma!

Užijte si i vy svůj týden sportu!

.

GALERIE
PODOBNÉ ČLÁNKY

Kellnerová: V O2 areně budu startovat s Kristalline. Snad ukáže, co v ní je

Za méně jak týden proběhne v libeňské O2 areně pošesté galashow světového parkuru Global Champions Prague ...

Národní hřebčín byl nominován na cenu Meliny Mercouri

Mezinárodní Cena UNESCO–Řecko Meliny Mercouri se uděluje od roku 1997 správcům kulturních krajin za příkla...

Zůstaňte v kontaktu
info@equichannel.cz
Sledujte nás na
Důležité odkazy
Copyright 1997 - 2025 by EQUICHANNEL.cz
Webové stránky od 200solutions

Zapomenuté heslo

Přihlásit se