Pozvánka na workshop "Kmenové buňky v praxi"

1. 09. 2020 12:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Rubrika: Počet přečtení: 195 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Zajímá vás problematika kmenových buněk? Pak tu máme pozvánku přímo pro vás! Srdečně zveme na workshop "Příprava a aplikace kmenových buněk v praxi VI", který se koná v sobotu 5. září 2020 v Medicínském centru Avecell.

Na workshopu vás seznámíme s kmenovými buňkami různého původu, jejich vlastnostmi, potenciálem a využitím v klinické veterinární praxi. Při odpolední praktické části si budete moci vyzkoušet odběr kostní dřeně a provedeme vás naší laboratoří, kde se kmenové buňky zpracovávají a kultivují.

Seznámíme se také se základní terminologií a obecnými informacemi o kmenových buňkách, jejich zdroji a potenciálu v léčbě zvířat. Klinické případy koní, koček a psů vám představí veterinární lékaři, kteří kmenové buňky ve své praxi užívají. Dále se dozvíte nezbytné legislativní informace, tipy na marketing a nejnovější poznatky z oboru. V závěrečné diskuzi rádi zodpovíme vaše dotazy.

Program a časový harmonogram naleznete zde: Program

Přihlášku naleznete zde: Přihláška

Na setkání s Vámi se těší

MUDr. Radek Klubal
Projekt Avecell

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: