Pozvánka na Working Hunter Show 2020

6. 08. 2020 15:00

Obrázky: 1

Autor: EQCH redakce Rubrika: Pony sport Počet přečtení: 454 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Národní pony společnost za podpory jezdeckého klubu dětí a mladých jezdců Brandýs nad Labem / Stará Boleslav a Asociace chovatelů miniaturních koní zve všechny příznivce britských nativních plemen na Working Hunter Show 2020.

Working Hunter Show 2020 se bude konat 15. srpna 2020 na Jízdárně Lhota. Součástí akce pořádané Národní pony společností za podpory Jízdárny Lhota a ACHMK budou speciální výstavní třídy a ostatní soutěže a 3. kolo NPS Cavalletto vozatajského šampionátu. Vypsána je skoková výstavní třída třída WHP-Training Stakes a drezurní úloha NPS 2019.

Speciální výstavní třídy jsou otevřeny pouze pro příslušníky následujících nativních britských plemen: Mountain and Moorland (MM) plemena, Mountain and Moorland Part-Bred (MMPBr), irský cob, shire horse, clydesdale, drum horse a pro plemeno minihorse a koně zapsané v RHVK PK Minihorse v ČR.

Účastnící se pony musí být zapsáni v plemenné knize, která odpovídá jejich plemenné příslušnosti v ČR, nebo v jakékoliv jiné uznané zahraniční PK pro dané plemeno.

Do MM plemen patří následující plemena: shetlandský pony, velšská plemena pony a cob, dartmoorský pony, exmoorský pony, fellský pony, connemara, new forest pony, daleský pony a highlandský pony.

Do kategorie MMPBr patří následující plemena:

  • Welsh Part-Bred (WPBr): minimální podíl 12,5 % registrované velšské krve
  • Part-Bred Connemara (PBConn): minimální podíl 25 % registrované connemara krve
  • Part-Bred Dartmoor (PBD): minimální podíl 12,5 % registrované dartmoorské krve
  • Part-Bred New Forest (PBNF): minimální podíl 25 % registrované New Forest krve
  • Part-Bred Dales (PBDal): minimální podíl 25 % registrované daleské krve.

V rámci kategorie MMPBr lze vystavovat výše uvedená zvířata zapsaná ve kterékoliv uznané MM české i zahraniční plemenné knize, nebo v plemenné knize ČSP s požadovaným prokazatelným podílem příslušné registrované MM krve.

Úprava Mountain and Moorland plemen a MMPBr dle doporučení uvedených v pravidlech NPS. Minihorse dle pravidel ACHMK.

Sportovní soutěže jsou otevřeny pro účastníky bez omezení plemenné příslušnosti a pro koně a pony bez PP.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com