Poslední jezdecké mistrovství ČR 2012 ve znamení paravoltiže

11. 10. 2012 20:00

Obrázky: 2

Autor: Tisková informace Foto: Josef Malinovský Rubrika: Parajezdectví Počet přečtení: 2605 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Na sobotu 13. října je naplánováno poslední mistrovství České republiky roku 2012 v jezdeckých disciplínách. Tečku za národními šampionáty udělá na ranči Bolka Polívky v Olšanech u Brna paravoltiž.

ParavoltižPořadateli akce, která proběhne v tamní jezdecké hale, jsou Česká hiporehabilitační společnost, sdružení EPONA Brno, APA VČAS Olomouc a JK FANY Hostěnice. „Pro účast na paravoltižním mistrovství musí každý splnit kvalifikační podmínky. V případě jednotlivců to je start na nejméně třech závodech v roce 2012, pro dvojice je to o jeden závod méně. Přihlášeno máme celkem 48 individuálních cvičenců a osm dvojic. Dorazí k nám z Brna, Olomouce, Hostěnic, Prostějova, Prahy a Litoměřic," prozradila ředitelka závodů Ing. Vladimíra Casková. Soutěžící jsou rozděleni podle kategorie handicapů: tělesný handicap, mentální handicap a lehký handicap. Mistrovské kovy se pak budou rozdávat v soutěžích jednotlivců mužů, žen, smíšených a dvojic. Na programu však jsou i přátelské soutěže a navíc soutěž o pohár České hiporehabilitační společnosti nazvané „Tanec a barel 2012", do níž jsou nahlášeny čtyři skupiny.

Jako první přijdou na řadu v 11.00 hodin tzv. barelové soutěže a následovat budou povinné sestavy jednotlivců. Po přestávce na oběd se bude od 13.30 hodin pokračovat volnými sestavami jednotlivců, následně dvojic a nakonec proběhne zmíněná soutěž skupin Tanec a barel. Před slavnostním vyhlášením výsledků a závěrečném ceremoniálu naplánovaném na 16. hodinu a 20. minutu přítomní budou moci shlédnout ukázkové vystoupení voltižní skupiny Jezdeckého klubu Hřebčín Albertovec, která patří mezi domácí elitu.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: