Podzimní svody plemene irský kob

10. 09. 2020 17:00

Obrázky: 1

Autor: EQCH redakce Rubrika: Chov koní Počet přečtení: 261 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Irish Cob The Czech Republic z.s. vás srdečně zve na podzimní svody, které pořádá ICCR v letošním roce poprvé ve spolupráci hned se dvěma plemennými knihami Irish Cob, a to ICS CZ a ICS NL.

V České republice již v současné době působí pouze jeden spolek chovatelů těchto krásných koní, který je otevřen spolupráci jak s ICS NL, tak zastřešuje plemennou knihu IC ČR. Oba původní spolky se na jaře letošního roku dohodly na fúzi.

Podzimní svody plemen irský kob se v letošním roce konají ve dnech 26.-28. 9. 2020 a jsou na ně zváni nejen majitelé, ale i příznivci plemene.

Místa konání:

  • 26. 9. 2020 - Plemenná kniha ICS CZ – Blahutovice
  • 27. 9. 2020 - Plemenná kniha ICS CZ – Letiny
  • 28. 9. 2020 - Plemenná kniha ICS CZ  Jezdecký areál Equus Kinský (Nymburk)
  • 28. 9. 2020 - Plemenná kniha ICS NL  Jezdecký areál Equus Kinský (Nymburk)

Předsednictvo ICCR rozhodlo, že na všech podzimních svodech bude možné licentovat hřebce, skládat jezdecké a vozatajské zkoušky či trail. Snaží se tak maximálně usnadnit situaci všem chovatelům a omezit cestování s koňmi po republice na nezbytné minimum. 

Žádný z letošních svodů není označen jako hlavní, a proto se na žádném ze svodů nebude udělovat titul celkového vítěze pro rok 2020. Ostatní tituly obou plemenných knih se udělují tak jako vždy.

RPK ICS CZ rozhodla, že česká PK bude plně akceptovat a započítávat prémie a tituly dosud získané u zahraničních plemenných knih Irish Cob.

  • Bližší info, přihlášky a propozice najdete zde.

 

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: