Skokové ježdění

 • Esa z Monaka si v Berlíně vyskákala první vítězství v sezoně

  30. 07. 2021 11:00 − Zveřejněn před 6 dny

  ČT sport V travnaté aréně v Berlíně dominovali v Global Champions League letos poprvé Monaco Aces. Druhé místo obsadili jezdci Valkenswaard United, kteří uzmuli celkové vedení v šampionátu. Prague Lions stačily čtyři trestné body na vydařenou pátou příčku.

  Autor: alt Skokové ježdění Přečteno: 111x

 • Sport.cz logo Český parkurový tým obsadil ve finále Poháru národů Evropské jezdecké federace ve Varšavě druhé místo a vybojoval postup do první divize v příštím roce. Při neúčasti olympioniků startovali v soutěži Vladimír Tretera s Gangsterem van het Noddevelt, Filip Doležal s valachem Coup De Coeur GP Madame Z, Alena Machová s Chacco Belly a Jan Štětina s Gylordem.

  Autor: ČTK Skokové ježdění Přečteno: 117x

 • Letní Cenu Chuchle Arena Praha vyhrál opět Prause

  27. 07. 2021 20:00 − Zveřejněn před 9 dny

  Letní Cenu Chuchle Arena Praha vyhrál opět Prause Pouze dvě dvojice dokázaly absolvovat kompletní Letní cenu Chuchle Areny Praha bez trestných bodů.

  Autor: Josef Malinovský Skokové ježdění Přečteno: 99x

 • Olympijský stavitel Santiago Varela Ullastres

  8. 07. 2021 06:00 − Zveřejněn před 28 dny

  Olympijský stavitel Santiago Varela Ullastres Čeští parkuroví reprezentanti měli na CSIO3* v Chuchle Aréna Praha jedinečnou příležitost absolvovat soutěže připravené olympijským stavitelem parkurů tři měsíce před hrami v Tokiu. Pozvání na květnové mezinárodní závody totiž přijal španělský stavitel Santiago Varela Ullastres, který byl jmenován stavitelem kurzů pro OH Tokio 2020. Využili jsme...

  Autor: Michal Maksa Skokové ježdění Přečteno: 415x

 • Deník.cz /FOTOGALERIE/ První červencový víkend se do Kolína sjedou Amazonky z celé republiky. Celorepublikově unikátní závody se v Kolíně konají již čtvrt století.

  Autor: Michal Bílek Skokové ježdění Přečteno: 175x

 • VC Olomouce: Triumf před olympiádou!

  7. 07. 2021 15:00 − Zveřejněn před 29 dny

  VC Olomouce: Triumf před olympiádou Velká cena banky Creditas v Olomouci byla pro Aleše Opatrného před odjezdem na Letní olympijské hry úspěšnou poslední rozcvičkou na našem území. S oběma svými koňmi se probojoval do finále a v sedle Ligretta 2 všem přítomným předvedl, jak vypadá mistrovská jízda. Ve Velké ceně byly úspěšné i dvě juniorky mířící na Mistrovství Evropy, Anna Helebrantová a...

  Autor: Tisková informace Skokové ježdění Přečteno: 176x

 • Další zastávkou Českého skokového poháru je Olomouc

  2. 07. 2021 14:00 − Zveřejněn před 34 dny

  Rudolf Doležal na koni Quattro Cento v Olomouci (foto Tomáš Holcbecher) Český skokový pohár se přesouvá na Moravu, kde v prostorách špičkového jezdeckého areálu Equine Sport Center proběhne čtvrté kvalifikační kolo letošního ročníku. Na programu čtyřdenního klání je celkem 17 soutěží, které vyvrcholí soutěží stupně T* - Velkou cenou banky Creditas. Na startovní listině je 34 dvojic včetně všech tří letošních vítězů.

  Autor: Tisková informace Skokové ježdění Přečteno: 194x

1 2 3 152


Nejčtenější články