Parajezdectví

 • Polar.cz logo Teď vás seznámíme s velkou bojovnicí, devětatřicetiletou Kateřinou Lesovou. V šesti letech jí objevili nádor, s následky nemoci a léčby statečně bojuje dodnes. Sílu jí dodává láska ke koním a paradrezura. Bohužel, kvůli zhoršujícímu se zdraví ji čekají poslední závody.

  Autor: Monika Danková Parajezdectví Přečteno: 363x

 • iROZHLAS Už sedminásobnou domácí šampionkou v paradrezuře je Anastasja Vištalová. Čtyřiadvacetiletá jezdkyně ze středočeských Jevan navíc jako vůbec první česká reprezentantka v této disciplíně startovala na paralympiádě. V Riu 2016 vybojovala třinácté místo a skončila v polovině výsledkové listiny. Teď vše směřuje k létu 2020 a účasti na hrách v japonském Tokiu.

  Autor: Pavel Petr Parajezdectví Přečteno: 497x

 • Mistrovství České republiky v paravoltiži 2019

  10. 10. 2019 06:00 − Zveřejněn před 379 dny

  Tereza Dovicová Staccato pneumatik na jistém úseku D1 napovídá, že do Brna to už není daleko. Ještě je tma a prší. V areálu Veterinární a farmaceutické univerzity vyložíme koně. Mohutný slezský norik Patron zapluje do jednoho z pečlivě nachystaných boxů a pustí se do sena. Je půl sedmé ráno a národní šampionát v paravoltiži začíná přesně v 11 hodin.

  Autor: Michaela Burdová Parajezdectví Přečteno: 1626x

1 2 3 4 5

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: