Olympijské hry

 • iDNES.cz Státní zastupitelství v Postupimi definitivně odložilo vyšetřování chování moderní pětibojařky Anniky Schleuové a reprezentační trenérky Kim Raisnerové ke koni během parkuru na olympijských hrách v Tokiu. Uvedli to právní zástupci obou žen.

  Autor: ČTK, iDNES.cz Olympijské hry Přečteno: 188x

 • Sportovní lezení, skateboarding a surfing, které si odbyly olympijskou premiéru na letošních odložených hrách v Tokiu, figurují i na předběžném seznamu sportů pro olympijské hry 2028 v Los Angeles. Vzpírání, box a moderní pětiboj naopak mezi 28 sporty chybí.

  Autor: Sport, ČTK Olympijské hry Přečteno: 251x

 • Deník.cz I přes protesty současných a bývalých závodníků, jakožto i většiny národních svazů moderního pětiboje, trvá staronové vedení mezinárodní federace UIPM na vyřazení parkuru ze soutěží. Spouštěčem rozvířené debaty byl skandál z OH v Tokiu, kde německá trenérka udeřila neposlušného koně.

  Autor: Milan Novotný Olympijské hry Přečteno: 249x

 • Moderní pětiboj se rozloučí s koňmi

  4. 11. 2021 19:00 − Zveřejněn před 79 dny

  Moderní pětibojTokio Výkonný výbor Mezinárodní unie moderního pětiboje (UIPM - Union Internationale de Pentathlon Moderne) dnes vyzval v otevřeném dopise na svých stránkách pětibojaře, aby se podíleli na výběru vhodné sportovní disciplíny, která nahradí jezdeckou část – parkur.

  Autor: Michaela Burdová Olympijské hry Přečteno: 835x

 • Věděl jsem, že to bude bolet, říká o zlatu David Svoboda

  18. 08. 2021 09:00 − Zveřejněn před 158 dny

  Seznam Zprávy logo Vzpomínky na zisk zlaté olympijské medaile z hlavy těžko někdy vymažete. Vlastně ani není důvod něco takového očekávat. Moderní pětibojař David Svoboda se na nejvyšší stupínek postavil v Londýně 2012.

  Autor: Jaromír Bosák Olympijské hry Přečteno: 308x

 • TN.cz logo Incident okolo moderní pětibojařky Anniky Schleuové má pokračování. Neposlušného koně, který německé závodnici zhatil šance na olympijskou medaili, chce totiž koupit americká herečka Kaley Cuocová. Hvězda seriálu Teorie velkého třesku navíc nešetří kritikou na adresu zmíněné jezdkyně, která zvíře během závodu několikrát udeřila.

  Autor: TN.cz Olympijské hry Přečteno: 367x

1 2 3 15

Nejčtenější články