Nové stezky pro koně vedou i Třebíčskem

29. 09. 2011 11:00

Obrázky: 1

Autor: Hana Jakubcová Rubrika: Jezdecká turistika Zdroj: Třebíčský deník.cz Počet přečtení: 2332 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Třebíčsko – Značky, které vedou krajinou jezdce na koních. Tak to je novinka, která přibyla do sítě orientačních bodů. Na Vysočině už nemají své trasy jen turisté, běžkaři či cyklisté. Nyní se můžou naplno věnovat vyjížďkám milovníci koní, aniž by měli obavu, že někomu vstoupí na soukromý pozemek, případně zabloudí.

Síť hipotras, které navazují na okolní kraje i Rakousko, doplňují služby sto padesáti jezdeckých stanic, mezi nimi jsou čtyři desítky na Třebíčsku. „Mapa s hipotrasami bude během čtrnácti dnů k mání na jezdeckých stanicích a u nás v sídle Vysočina Tourismu v Jihlavě," upřesnila manažerka Vysočina Tourismu Romana Nejedlá.

Seznam jezdeckých stanic se nachází na portálu www.region-vysocina.cz v sekci letní sporty. Pro člověka zvenčí je poměrně překvapivé zjištění, že na Třebíčsku je tolik stanic, které nabízejí jezdecké služby.

deník.czČlánek naleznete na stránkách Třebíčského deníku Nové stezky pro koně vedou i Třebíčskem, kde najdete i přehled konkrétních tras.

Připojené obrázky

Připojené články

23.09. 2011 08:00 Vysočina nabízí 860 km jezdeckých stezek

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: