NH Kladruby nad Labem uspořádal soutěže spřežení CAN1* ve Slatiňanech

13. 07. 2021 11:00

Obrázky: 4

Autor: Tisková informace Foto: Archiv NH Kladruby nad Labem Rubrika: Spřežení Zdroj: NH Kladruby nad Labem Počet přečtení: 213 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

V sobotu 10. července 2021 hostil Hřebčín Slatiňany, který je součástí Národního hřebčína Kladruby nad Labem, jednodenní soutěže spřežení CAN1*. Celkem 28 kočárů postupně absolvovalo drezurní zkoušku, která se konala na novém venkovním kolbišti Na Rembáni, následně je čekala v zámeckém parku Slatiňany překážková jízda mezi kužely.

V kategorii jednospřeží se nejlépe umístil Mgr. Karel Nývlt z Jezdeckého klubu Sobotka s koněm Szogun. Z reprezentantů Národního hřebčína si v této kategorii nejlépe vedla dvojice Vladimír Moudrý a Romke Majesty XI, kteří obsadili třetí příčku. Za Národní hřebčín v kategorii jednospřeží dále startovali Samuel Sluka a Generalissimus Montilla XLIX-6, Veronika Starečková s Generale Amapola VII-12 a Simona Horáková s koněm Sacramoso Erca XIV-12.

Kombinovanou soutěž dvojspřeží vyhrála reprezentantka Národního hřebčína Michaela Chylíková se starokladrubskými bělouši Generalissimus Adivina XLI-28 a Rudolfo Eredita V-40, která vybojovala prvenství v obou dílčích disciplínách – drezuře a překážkové jízdě mezi kužely. Pěkné umístění získali také třetí Petr Novák s klisnami Montada-34 a Monza-5 a šestá Ing. Kateřina Neumannová s Esea-22 a Sacramoso Samba VI-29, oba domácí jezdci z Hřebčína Slatiňany.  

Královskou disciplínu čtyřspřeží ovládl s výborným výsledkem 48,11 bodů Jiří Nesvačil jun., který zapřahal koně Generalissimus Ruana III, Sacramoso Aversa XI-5, Generalissimus Roncha XLIV a Favory Risa XXI-53. Stříbrnou pozici získal Vladimír Moudrý se starokladrubskými vraníky Romke Palatina X-32, Sacramoso Secada XX, Sacramoso Selandia X-44 a Romke Fagia X-25. Na třetím místě se umístil Petr Novák a čtyřspřeží ve složení Cardona-28, Sacramoso Belisa X-22, Ratona-5 a Camba (SP X). Všichni tři jezdci reprezentovali Národní hřebčín.

Výsledkové listiny jednospřeží naleznete zde.

Výsledkové listiny dvojspřeží naleznete zde.

Výsledkové listiny čtyřspřeží naleznete zde.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com