Nenechte si ujít III. Pedro Torres Academy Cup 2021!

4. 10. 2021 12:00

Obrázky: 4

Autor: Ing. Lenka Šteklová Foto: Archiv Czech Society for Working Equitation Rubrika: Working Equitation Počet přečtení: 879 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Ve dnech 15. až 17. října 2021 bude v České republice k vidění to nejlepší z evropského Working Equitation! Čeká nás III. Pedro Torres Academy Cup 2021 - kompletní závody Working Equitation s početnou zahraniční účastí. Poprvé v České republice zástupci osmi evropských států a kvalifikační závody na mistrovství světa Working Equitation!

Na III. ročník Pedro Torres Academy Cup 2021, mezinárodní závody Working Equitation, se přihlásili jezdci z celé Evropy. Ve třídě Masters, nejvyšším stupni obtížnosti, budou jezdci usilovat o získání kvalifikace na Mistrovství světa ve Working Equitation, které se koná v roce 2022 ve Francii. Pokud k tomu faktu přičteme dva certifikované mezinárodní rozhodčí z World Association for Working Equitation, národní rozhodčí, a samozřejmě čestného hosta a mentora Pedra Torrese, vyjde nám z toho jasný fakt - závody III. Pedro Torres Academy Cup 2021 jsou prestižní záležitostí evropského formátu a zároveň i tím nejlepším, co můžete v České republice vidět v rámci Working Equitation.

Nejvyšší třída Master má potvrzených dvanáct jezdeckých dvojic. Poprvé v České republice tedy bude v této nejvyšší třídě soutěžit takový počet jezdeckých dvojic z celé Evropy. Účastnit se budou zvučná jména evropského WE. Zastoupení bude mít švédský reprezentační tým Working Equitation. Soutěžit budou také známé jezdkyně z Maďarska, Rakouska a Švýcarska. Také polský národní tým bude mít zastoupení v Master třídě. A samozřejmě i Česká republika bude mít své soutěžící.

Závody Pedro Torres Academy Cup jsou pod záštitou Czech Society for Working Equitation a byly tedy od začátku koncipovány tak, aby ukázaly tradiční, kvalitní Working Equitation. Jezdci mohou startovat ve všech 4 testech: drezurní test, test ovladatelnosti, test rychlosti a také test s dobytkem. Žádné jiné mezinárodní závody Working Equitation v České Republice nejsou kompletní – tedy včetně testu s dobytkem. Diváci budou mít příležitost tuto skvělou a zábavnou část tradičního Working Equitation vidět, a to hned v podání osmnácti jezdeckých dvojic.

Samozřejmě po celý závodní víkend bude všechny jezdce podporovat Pedro Torres, kterého jistě velmi potěší i zájem a dotazy z řad diváků a návštěvníků. Všichni se těšíme na prohlídky překážek s Pedrem. Protože pořadatelé o této, již legendární, součásti Pedro Torres Academy Cup ví, tak prodloužili dobu prohlídky před testy ovladatelnosti a rychlosti, aby měli všichni závodníci dostatek času a klidu na to vstřebat a prodiskutovat vzácné rady a informace, které získají přímo od mistra Pedra Torrese.

Nenechte si ujít III. Pedro Torres Academy Cup 2021! Buďte při tom, kdy se historicky poprvé potká v České republice tolik kvalitních, skvělých jezdců. Budete moci obdivovat perfektní a přesné výkony národních reprezentantů z celé Evropy při drezurních testech a testech ovladatelnosti. Bouřlivě můžete všem fandit při testech rychlosti a zaručeně se budete bavit při sledování snahy jezdeckých dvojic oddělit telátka od stáda. Bude na co se dívat! Upozorňujeme, že drezurní testy se budou konat již v pátek odpoledne. Testy ovladatelnosti nejvyšších tříd v sobotu od osmi hodin ráno, a testy rychlosti a testy s dobytkem v neděli od devíti hodin.

Důležitou informací je místo konání - III. Pedro Torres Academy Cup 2021. Akce proběhne v areálu LOWE Obořiště – nově vznikajícím centru Working Equitation. Každý měsíc bude v LOWE víkend vyhrazený pro zájemce o Working Equitation a bude zde provozováno kompletní školicí středisko Working Equitation pro Českou republiku. Více o LOWE někdy příště, důležité je, že se potkáme na III. Pedro Torres Academy 2021 právě tam - v LOWE Obořiště u Dobříše.

Plán na víkend je nejen pro zájemce o Working Equitation jasný: Love + WE = LOWE Obořiště.

Těšíme se na vás! Vstup je zdarma!

Za realizační team III. Pedro Torres Academy Cup 2021 Ing. Lenka Šteklová.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com