NEJ vánoční dárek pro koně a koňáky?

8. 11. 2010 15:00

Obrázky: 1

Autor: EQCH redakce Rubrika: Z redakce Počet přečtení: 11137 Počet komentářů: 1 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Přestože pohled z okna tomu nenasvědčuje, kvapem se blíží zima a s ní - hrůza! - Vánoce. Ti, kteří jsou uvědomělí, už mají dárky vybrané a nakoupené, ti ostatní by pro klid duše měli začít s nákupní horečkou co nejdřív. Ale co vybrat? Co by se mohlo hodit koním nebo líbit koňákům? Nejlepším doporučením je osobní zkušenost...

... proto jsme si řekli, že požádáme své čtenáře, aby se prostřednictvím Equichannelu podělili o svá osobní doporučení toho NEJ vánočního dárku.

Máte nějakou dobrou zkušenost, co se vašim přátelům-koňákům líbilo?

Nebo co jste ocenili pod stromečkem vy?

Z čeho měli radost vaši koně?

Pojďte se podělit s ostatními a vyměnit si své zkušenosti a názory z vánočních nadílek. Co byste si pod stromečkem přáli? Co kupujete svým přátelům? Co se vám osvědčilo v minulých letech? Nebo co letos chcete vyzkoušet?

Dárky už se vezou!

Ať už je to něco funkčního a ryze praktického, něco zkrášlujícího, něco na zub nebo jen na parádu či pro radost a pobavení - každý tip na "koňácký" vánoční dárek přijde ostatním vždy vhod. A víc hlav více vymyslí...

Pište nám na email info@equichannel.cz své tipy na vánoční dárky, pro koně, jezdce, majitele koní, ošetřovatele, do stáje nebo pro jakékoli "jen koně milující osoby". Připište i vaše postřehy k dárkům, poznámky, zlepšení - nebo třeba i negativní zkušenosti, na co mají jiní dát pozor.

 

Během listopadu posbíráme vaše tipy, návrhy a zkušenosti a zpracujeme je do článku, který vyjde začátkem prosince a který tak může pomoct dalším z vás ve vybírání toho NEJ dárku.

 

Připojené obrázky

Komentáře

rozbalit všechny komentáře sbalit všechny komentáře

Seřadit komentáře: Od nejstaršího / Od nejnovějšího

  • 1. Baruš18

    Dárek

    23:15 - 25. 05. 2020

    Já dostala k ježichovi krásné pouzdro na telefon - odtud http://www.revocase.cz/ s motivem koně. Fakt jsem z toho měla radost. A už mám nápad, co darovat ostatním členům rodiny.

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: