Nehody a prevence

 • iDNES.cz Okresní soud v Pardubicích se opět zabýval tragickým pádem ženy při Hubertově jízdě pořádané Národním hřebčínem v Kladrubech nad Labem. Na koni vypůjčeném z hřebčína ji absolvovala ve skupině středně pokročilých jezdců. Dcera zemřelé požaduje po hřebčínu a pojišťovně milion korun.

  Autor: Stanislava Králová Nehody a prevence Přečteno: 443x

 • Podvodník nabízel koně, požadoval zálohu. Vydával se za policistu

  21. 12. 2020 09:00 − Zveřejněn před 34 dny

  Deník.cz Podezřelý muž v listopadu odpovídal pod smyšleným jménem na inzerát, který poptával koně. Jak uvedla policejní mluvčí Hana Millerová, dotyčný v úmyslu získat pro sebe finanční prospěch uvedl v omyl poškozenou tím, že na internetovém portálu reagoval prostřednictvím SMS zprávy na inzerát poškozené, ve kterém poptávala koně.

  Autor: Jitka Davidová Nehody a prevence Přečteno: 166x

 • logo iSport Sedmnáctiletá Lucie Melmerová měla slibně rozjetou kariéru parkurové jezdkyně. V srpnu vyválčila bronz na mistrovství republiky juniorů, pár týdnů nato však bojovala o život. Pád není v parkuru nic výjimečného, Melmerové však po něm kůň šlápl na hlavu a roztříštil jí lebku. Následovalo bezvědomí a převoz vrtulníkem do nemocnice.

  Autor: ija Nehody a prevence Přečteno: 265x

 • Deník.cz /FOTOGALERIE/ Vypáčená okenice, rozbité okno. Černá můra všech chatařů, chalupářů a majitelů zahradních chatek. Vstupovat za této situace dovnitř není vhodné, a to nejen kvůli možnému znehodnocení stop, jež na místě zloděj zanechal.

  Autor: Jaroslav Perdoch Nehody a prevence Přečteno: 181x

 • Blesk logo Neuvěřitelná zvrácenost postihla kobylku Indii, která patřila bývalé vicemistyni světa ve skoku o tyči Kateřině Baďurové Janků (37). Jejího milovaného koníka někdo obzvlášť trýznivým způsobem usmrtil. Díky obdobným případům, které se letos v létě odehrály ve Francii, se policie domnívá, že mohlo jít o satanský rituál.

  Autor: ptr, chal Nehody a prevence Přečteno: 323x

 • Klisnu ve výběhu na Českobudějovicku někdo polil žíravinou

  8. 12. 2020 08:00 − Zveřejněn před 47 dny

  Týdeník policie logo Policisté z Obvodního oddělení Hluboká nad Vltavou, společně s kriminalisty z Českých Budějovic, pátrají po pachateli, který zákeřně poranil koně.

  Autor: Mjr. Mgr. Jiří Matzner Nehody a prevence Přečteno: 246x

 • aktuálně.cz Britský žokej Danny Cook utrpěl těžké zranění ve tváři, které ohrožuje jeho zrak. Zásah kopytem do obličeje jej vyřadil z posledních závodů letošního roku. Povaha zranění znemožňuje lékařskou operaci.

  Autor: Aktuálně.cz Nehody a prevence Přečteno: 209x

1 2 3 25

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: