Nedělní dostihový vrchol pro znalkyni karlovarské dráhy Achird

7. 07. 2021 10:00

Obrázky: 1

Autor: Marcela Kozová Foto: Marcela Kozová Rubrika: Dostihy Počet přečtení: 211 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Hlavní slovo v celém sedmibodovém programu na Hipodromu Holoubek dostaly plnokrevné dámy, a to v 18. Letní ceně klisen – Ceně Karlovarského kraje.

Specifický dostih II. kategorie na trati dlouhé 2 000 m je vypisován jako srovnávací zkouška výkonnosti tříletých a starších klisen. Podle statistik je to dostih, ve kterém se většinou prosazují papírové favoritky.

Letos tomu nebylo jinak, třebaže nejvíce se věřilo Francesce Belle (ž. J. Šafář). Nevedla si špatně, ale na lepší než páté místo nestačila. Nechybělo málo, a Mo My Dream (ž. M. Demo) se stala nejstarší vítězkou dostihu. Od počátku udávala tempo a ještě v cílové rovince to vypadalo na jistý triumf. Proti tomu ovšem byla druhá z loňské Velké ceny Prahy Achird. Předvedla nejsilnější finiš a pod taktovkou žokeje Milana Zatloukala o půl délky triumfovala. Třetím místem potěšila Crush On Me (ž. V. Korečková), která zkušenosti ve větších dostizích teprve sbírá. Na dobrou italskou formu navázala čtvrtým místem Storm De Nuit (D. Vyhnálek). 

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com