Nebuď prase s Absorbine – máme vítěze!

2. 05. 2018 20:00

Obrázky: 9

Autor: EQCH redakce Spoluautoři: tým Ghoda s.r.o. Foto: soutěžící Rubrika: Soutěže Počet přečtení: 3407 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Sledovali jste spolu s námi boj o počty lajků v našem soutěžním albu na Facebooku? Sešel se nám velký počet skvělých fotek s vašimi koňskými prasátky, ale jak už tomu bývá, někdo musí být lepší než ostatní... :-) Takže, kdo pro letošek získává titul „Prase Absorbinu“?

Téměř 14 dní jste mohli zasílat a poté lajkovat fotografie povedených výtvorů vašich koní, a že to byla sbírka opravdu kvalitní! Ovšem lajky rozhodly a největší sympatie získaly tyto fotografie:

Kdo vyhrává?

1) Prasátko od Viktorie Theimerové (252 liků)

 

2) Prasátko od Adély Veselé (163 liků)

 

3) Prasátko od Terezy Niederlové (139 liků)

Jak jsme slíbili, tyto tři výherkyně (ovšem čistit by se nám to nechtělo!) získávají 946 ml ShowSheen Lesku a Rozčesávače.

Gratulujeme!

A protože jste bojovali poctivě a snaha se cení, i letos rozdáme jednu cenu nad rámec…Titul „Prase – speciál“ získává poníček Willi za speciální maskovací úpravu!

No uznejte, poznali byste ho? :-)

Výherkyně Marcela Křiváčková se může těšit na ShowSheen 2v1 Šampon & Kondicionér! Taktéž gratulujeme.

 

Vážení přátelé, bylo nám velkou ctí. Doufáme, že vás soutěž bavila stejně jako nás. Budeme se těšit na další :-) A nezapomeňte sbírat povedené fotografie po celý rok, třeba se budou hodit… ;-)

A ještě pár povedených fotek…

… a zbytek najdete v soutěžním albu.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 1 čtenářů. Celkový počet bodů: 5.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: