Návod

Vážení návštěvníci. Ocitli jste se na specializovaném webu o koních, který vám poskytuje aktuální zpravodajství, informační databáze i odborné články z oboru jezdectví a chovu koní. Tento návod slouží k vaší rychlejší orientaci u nás a k základnímu popisu funkcí. Těšíme se, že se i z Vás stane další člen komunity značky EQUICHANNEL!

1. Základní filozofie webu

Neregistrovaní uživatelé mohou na tomto webu samozřejmě vše číst, ale registrovaní čtenáři mohou navíc

 • přispívat do diskuzních fór,
 • hodnotit články a vkládat pod ně komentáře,
 • inzerovat,
 • zadávat své vlastní jízdárny, akce, odkazy,
 • psát články a
 • všechny tyto své záznamy dále udržovat.

Zároveň přihlášený uživatel vidí tzv. „medailonky" neboli profily ostatních zaregistrovaných čtenářů a může se tak dozvědět, s kým vlastně diskutuje, jaké má dotyčný např. koně atp.

Každý registrovaný uživatel tedy přispívá k vývoji tohoto webu a ovlivňuje i jeho charakter. Seznamte se před registrací s pravidly používání webu EQUICHANNEL.cz.

Jak se registrovat
Jak se přihlásit do systému
Jak přidávat a spravovat své záznamy

 

2. Profil uživatele neboli Medailonek

Veškerý souhrn vašeho dění na Equichannelu, tedy všechny vaše články, vaše oblíbené články, příspěvky v diskusi i v komentářích po články, obrázky, záznamy v našem Adresáři, inzeráty, akce v Kalendáři akcí atp., jsou spolu s dalšími údaji, které o sobě poskytnete ostatním přihlášeným uživatelům, shrnuty do místa, kterému říkáme „Profil" nebo také „Medailonek". Dostanete se na něho po přihlášení kliknutím na tlačítko s vaší přezdívkou vpravo nahoře.

na svůj medailonek se dostanete kliknutím na tlačítko se svojí přezdívkou vpravo nahoře

V medailonku se zobrazuje vše, co je k účtu daného uživatele (= daného přihlašovacího jména) přiřazeno, a to samotným uživatelem nebo administrátorem webu:

 • profilová fotografie
 • přezdívka,
 • typ účtu (čtenář, člen redakční rady, redaktor, dopisovatel apod.),
 • počet všech příspěvků,
 • online/offline stav,
 • naposledy přihlášen,
 • kontaktní údaje a všechny informace, které si uživatel vypsal ve svém formuláři Kontaktní údaje,
 • záložky se záznamy uživatele, což mohou být koně, články, subjekty v adresáři, akce, odkazy, komentáře, příspěvky v diskusi, fotografie, oblíbené články apod.

Váš medailonek uvidí pouze přihlášení uživatelé. Můžete do něj přidávat více informací o své osobě, o vašich zájmech, vašich koních a dalším, co by mohlo zdejší koňařskou komunitu zajímat. Jak přidávat další informace do svého medailonku a na ostatní stránky Equichannel.cz

 


3. Inzerce na tomto webu

Řádková inzerce zdarma

Všem zaregistrovaným a přihlášeným uživatelům je na EQUICHANNELu umožněna základní inzerce zdarma. Jedná se o řádkové inzeráty v sekci INZERCE, doplněné fotografiemi. Takový inzerát si tedy může zadat každý, poté, co se zaregistruje a přihlásí (podrobnosti k registraci, podrobnosti ke vkládání a správě uživatelských údajů).

Bannery a komerční sdělení

EQUICHANNEL.cz je nejnavštěvovanějším webem o koních v České republice i v rámci Slovenska. Poskytuje svým inzertním partnerům nejlepší možnost, jak přímo oslovit denně několikatisícovou komunitu návštěvníků, která se zajímá o koně a vše s nimi spojené. Část reklamního prostoru je součástí reklamní sítě Outdoornet, nabízené agenturou Mediahouse.

Aktuální ceník našich služeb je trvale ke stažení v sekci "O nás" (přímý link zde). Kontakt pro návrh kampaně a objednávky je Helena Görnerová, tel.: 604 678 578, skype: equihelena.

Našich partnerů si vážíme, a proto pro ně při dlouhodobé spolupráci připravujeme ryze individuální řešení. Staňte se našimi partnery!

.

4. Návštěvnost a účast v projektech

Statistiky návštěvnosti poskytujeme veřejně v základním přehledu pomocí služby Navrcholu.cz, na vyžádání pak ze systému Google Analytics.

Návštěvnost EQUICHANNELu pro mediální agentury audituje NetMonitor.

Obsah EQUICHANNELu je dlouhodobě archivován Národní knihovnou v rámci projektu WebArchiv.

 

Pokud máte jakýkoli problém s registrací, přihlášením, správou vašeho medailonku či jiných údajů na Equichannel.cz, neváhejte nás kontaktovat na e-mailové adrese info@equichannel.cz. Administrátoři Equichannelu se vás ujmou hned, jak to bude z hlediska jejich pracovního vytížení možné.


Další informace

Registrace, přihlašování, identifikace uživatelů

Přidávání a správa uživatelských údajů

Vkládání a správa článků

Vyhledávání na Equichannelu