Na HorseTV.cz dnes od 20 hodin o hannoverských koních

27. 04. 2010 14:00

Obrázky: 1

Autor: EQCH redakce Foto: HorseTV.cz Rubrika: HorseTV Počet přečtení: 6892 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Dnešní pozvánka na pravidelní diskuzní pořad "O koních bez koní" bude poněkud atypická. Jednak samozřejmě proto, abychom vás nalákali k dívání ;o) a druhak proto, že se v ní můžete právě dnes seznámit nejen s hannoveráky, ale také s naší novou redaktorkou :o)

20. díl - Veronika JiroutováV uplynulých dnech si Marek Holub, scénárista a příležitostný moderátor pořadu "O koních bez koní", pozval do pardubického studia Veroniku Jiroutovou. Ta je jednak kontaktní osobou pro případné zájemce o chov či nákup hannoverských koní v ČR a od dubna také novou redaktorkou EQUICHANNELu. Také proto dnes nebudeme dojmy ani obsah povídání více rozepisovat, ale prostě a jednoduše vás pozveme ke sledování (nebo poslechu). Hlavními okruhy povídání, mimo jiné nad komentovanými záběry z aukce hannoverských koní ve Verdenu, dnes budou:

  • Povídání o dražbách, pořádaných Hannoverským svazem ve Verdenu, s jeho zástupkyní klientského centra pro ČR.
  • Jak probíhá dražba, jak se chovat jako zájemce o koně, co vše je součástí servisu, který mi poskytne Svaz, kolik mne takový servis stojí, kdy a kde můžu koně vidět a jak si je přímo i nezávazně vyzkoušet. Jaká je otevřenost areálu a přístup do tréninkových prostor.
  • Za kolik a jak lze takového koně koupit, jaký je předvýběr do dražby ze strany pořadatele. Jaké mám jako zájemce k dispozici informace, a to samozřejmě jak o zdraví koně, tak o jeho povaze.
  • Celkový průvodce průběhem dražeb pro zájemce, kterým může být ve finále každý z návštěvníků aukce.
  • Informace o registraci a úhradě ceny, pojištění a komisionářských poplatcích pořadateli - co přesně čekat.
  • Jak se Veronika Jiroutová dostala do této práce u svazu.
  • Záruka svazu za koně a kontakt na pomoc zájemcům o dražbu.

Nezapomeňte si tedy dnes večer pustit stránky koňské televize HorseTV.cz a od 20 hodin na nich buď se zajímavým obrazovým doprovodem, nebo i jen jako hlasový záznam sledovat dnešní povídání. Hannoverští koně a jejich svět vás zvou.


A samozřejmě ani vy, kdo máte pomalejší připojení, nemusíte zůstat o nic ochuzeni! Celý rozhovor vám přineseme DNES ve 20 hodin také v MP3 formátu k přehrání pouze zvuku.


Novinka ve vysílání HorseTV.cz - MP3 archiv i vysílání

Od předminulého dílu si můžete pořad "O koních bez koní" přehrávat také jen jako zvukový záznam, tedy bez obrazu, který je na pomalejším připojení k internetu pro mnoho z vás problém. Odkaz na tuto MP3 vám zpřístupníme také vždy ve 20 hodin večer, tedy při zahájení vysílání, přímo zde na EQUICHANNELu.

Link na MP3 záznam: bude zveřejněn ve 20 hodin.


Můžete se ale také samozřejmě těšit na další vyprávění o koních bez koní na téma chov koní a jeho lidé a všechny své dotazy a náměty na nás sypat do tohoto diskuzního fóra: O koních bez koní - NÁMĚTY aneb co a koho byste rádi viděli.

 

Nezapomeňte si tedy DNES ve 20 hodin kliknout na stránku koňské televize HorseTV.cz: www.horsetv.cz.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: