Mistrovství České republiky v paravoltiži hostí Brno

11. 10. 2013 21:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Rubrika: Parajezdectví Počet přečtení: 2835 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

V jezdecké hale VFU na Palackého třídě v Brně se koná v sobotu 12. října mistrovství České republiky v paravoltiži. Pořadatelství se ujal Jezdecký klub Fany Hostěnice ve spolupráci s Eponou Brno, APA VČAS Olomouc a Českou hiporehabilitační společností.

V rozpisu závodů jsou čtyři mistrovské soutěže a šest přátelských - včetně soutěže o pohár České hiporehabilitační společnosti zvané „Tanec a barel".

paravoltižMezi zdravými cvičenci pod dozorem lékaře se představí Petra Bacílková, Barbora Bodláková, Tereza Tůmová a Kristýna Měšťanová. Zatímco ve skupině žen s lehkým zdravotním oslabením je deset soutěžících, mezi muži je jediným startujícím Radek Čuri. Tříčlenná konkurence je mezi mentálně postiženými muži, žen bude s tímto handicapem bojovat o mistrovské tituly šest účastnic.

Mistrovské kovy ve skupině s tělesným handicapem si mezi sebou rozdělí Renata Borýsková, Veronika Písaříková a Michal Obst. Barelové kategorie se zúčastní Kateřina Kolínská, Denisa Králíková a Štěpán Švarc. Diváci se mohou těšit i na voltižní výkony šesti dvojic, které jsou složené převážně z žen, avšak ve dvou případech i částečně z mužů.

Do soutěže skupin „Tanec a barel" vyslaly své zástupce JK Fany, TJ Orion Praha a dvě pětičlenné skupiny, rošťáky a opičky, složila APA VČAS Olomouc. Kromě těchto organizací jsou zastoupeny Epona Brno, SŠ, ZŠ a DD Prostějov a JK Počin Dolní Počernice Praha.

Další podrobnosti najdete na www.cjf.cz.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: