ME haflingů 2021 - důležité informace pro zájemce o účast

18. 12. 2020 10:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace, Předsednictvo ČSCHH Rubrika: Všeobecná sdělení Počet přečtení: 287 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Předsednictvo ČSCHH rozhodlo o uzávěrkách pro přihlašování na ME haflingů. V první fázi žádáme všechny, kteří již plní nebo ještě chtějí začít s plněním kvalifikace na ME, aby zaslali do konce ledna přihlášku k plnění kvalifikace, která nám pomůže udělat si bližší přehled o tom, jaké potenciální množství koní a do kterých disciplín se bude na jaře přihlašovat.

Chceme také průběžně sledovat, jak na tom přihlášení koně jsou s plněním kvalifikace a postupně začít s těmito potenciálními účastníky komunikovat ohledně organizačních záležitostech celé akce. 

Majitelům a jezdcům koní, kteří se k plnění kvalifikace přihlásí, chceme také během zimy/jara 2021 nabídnout (pokud to okolnosti dovolí a bude zájem) uspořádání drezurního soustředění, na které bychom rádi přizvali rozhodčí, která je na ME haflingů nominována právě pro tuto disciplínu. 

Finální uzávěrka přihlášek na ME pak bude ke dni 24. květnu 2021 s tím, že kvalifikaci bude možné plnit ještě do 10. června, kdy bude nutné také uhradit veškeré poplatky. 

Výběr koní pro nominaci za ČR bude proveden na základě již zveřejněných kvalifikačních podmínek. 

Souhrn všech informací, formuláře přihlášek, kvalifikační podmínky, propozice a vůbec vše potřebné pro účast na ME najdete postupně v příslušné sekci na našem webu -  Mistrovství Evropy - a zveřejňovat je budeme také ve facebookové skupině ZDE.

Předsednictvo ČSCHH

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: