(Lanškroun) Ošetřovatelka kopala koně, dostala výpověď

11. 02. 2011 17:00

Autor: tn.cz Rubrika: Koňské školy a instituce Zdroj: tn.cz Počet přečtení: 13529 Počet komentářů: 1 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Velké emoce vzbudilo mezi lidmi video, které se objevilo na internetu. Je na něm zachycena ošetřovatelka ze střední zemědělské školy v Lanškrouně, jak se snaží poměrně krutým způsobem zkrotit neposlušného koně. I když se vše odehrálo až po výuce, video už odsoudili jak samotní žáci, tak také vedení školy.

To, že se nejednalo o zkratovité jednání, ale že se ošetřovatelka chovala hrubě ke koním už dlouhodobě, potvrzují i samotní studenti. Nový ředitel, který je ve funkci velmi krátce, se to prý dozvěděl až teď - rázně však zakročil. "Byla jí pozastavena činnost ošetřovatelky u koní a počínaje dnešním ránem už nenastoupila jako ošetřovatelka u koní," říká ředitel David Hruška.

I když vedení školy video jednoznačně odsoudilo, myslí si, že bylo na internet umístěno účelově a nahrávka stará rok a půl měla školu před přijímacími zkouškami poškodit.

"Lanškrounští policisté přijali oznámení, prověřili ho a zatím ho zadokumentovali jako podezření z pomluvy. Žádné trestní oznámení zatím podáno nebylo, nicméně samozřejmě prošetříme, zda se nejedná o týrání zvířat," říká orlickoústecká policejní mluvčí Iveta Lehká.

Celou reportáž přinesla společnost tn.cz a najdete ji celou včetně videa zde: TYRANKA! Ošetřovatelka kopala koně! Už dostala výpověd!!!

Diskuze k tématu: zde.

Komentáře

rozbalit všechny komentáře sbalit všechny komentáře

Seřadit komentáře: Od nejstaršího / Od nejnovějšího

  • 1. Chovatelka

    Fuj!

    10:33 - 12. 05. 2012

    Je to hnusný, jak se někteří lidi chovají! Chudák koníček :((

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com