Kurzy, semináře, soustředění

 • Rachaël následuje Vosje během stopovací lekce na jízdárně Kůň a stopování? Přijde vám to trochu přitažené za vlasy? V dnešním článku vědkyně a odbornice na chování koní Rachaël Draaisma prozradí přínosy této práce s koňmi a také poradí, jak na to. Jdete do toho?

  Autor: Rachaël Draaisma Kurzy, semináře, soustředění Přečteno: 4306x

 • 4DD v ČR poprvé ve 3D aneb taková normální klinika

  20. 05. 2019 06:00 − Zveřejněn před 700 dny

  Karin chválí jezdce i kobylku „Máte koně? A mohla bych ho vidět?“ Touto parafrází by mohla začínat březnová klinika na Krkavčí hoře s holandskými lektorkami dr. Karin Leibbrandt a Tessou Roos. Ale jelikož lektorky neumějí česky ještě ani slovo, vítají ve čtvrtek ráno všechny účastníky v angličtině a samozřejmě s úsměvem. O překlad se stará Hana Drahošová, organizátorka celé akce a...

  Autor: Kateřina Beňová, Hana Drahošová Kurzy, semináře, soustředění Přečteno: 3139x

 • Akademika za odměnu

  7. 05. 2019 06:00 − Zveřejněn před 713 dny

  První pokusy o přenesení váhy dozadu, Tilly pracuje s neznámými lidmi (a lidé s neznámým koněm) Akademické jezdecké umění se stává stále oblíbenějším. Do Čech historicky poprvé zavítala Švédka Angelica Hesselius, která se vzdělává u Benta Branderupa (Academic Art of Riding), ale její práce je založená na pozitivním posilování neboli práci s odměnou.

  Autor: Jana Lohrová Kurzy, semináře, soustředění Přečteno: 1988x

 • Seminář s Hannah Weston o práci ze země a ježdění

  6. 09. 2018 07:00 − Zveřejněn před 956 dny

  Hannah a Joy při společné chůzi Jezdecká veřejnost jistě zaznamenala rozmach zájmu o učení koní pomocí pozitivního posilování - o klikr trénink, nebo také prostě o "pozitivku". Jana Lohrová z České republiky a pár dalších nadšenců ze Slovenska se vypravili do nizozemského Bergen op Zoom, aby se zúčastnili semináře na téma „Gymnastická práce ze země a základy ježdění“.

  Autor: Jana Lohrová Kurzy, semináře, soustředění Hodnocení: 5.0000 Přečteno: 3390x

1 2 3 13

Nejčtenější články