Kdo vyhrává fotosoutěž "Můj kůň a žrádlo"?

5. 06. 2013 19:00

Obrázky: 7

Autor: EQCH redakce Rubrika: Soutěže Počet přečtení: 5741 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Jsme si vědomi, že mnoho koňařů má v těchto dnech daleko horší starosti než nějaké soutěžení. Vyhlásit vítěze fotografické soutěže s naším partnerem Horsebalance.cz jsme ale měli již včera a jen kvůli aktuálnímu zpravodajství jsme tak neučinili. A protože i ceny, věnované do této soutěže, jsou věcné a ku prospěchu, přinášíme dnes večer vyhlášení celkových vítězů a vybrané snímky také ve speciální fotogalerii.

Soutěž s Horse Balance byla snadná a zúčastnit se jí mohl skutečně každý. Stačilo pořídit a poslat zajímavou, vtipnou fotografii vašeho koně a jeho krmení - téma bylo "Můj kůň a žrádlo"! Zadání soutěže najdete zde Fotosoutěž s Horse Balance "Můj kůň a žrádlo" - začínáme!

Do soutěže přišlo přes 40 krásných snímků, abychom si je nenechali jen pro sebe a abyste viděli, že zvolit vítěze nebyla jednoduchá záležitost, připravili jsme pro vás výběr těch nejpovedenějších v galerii:

Galerie fotosoutěže s Horse Balance "Můj kůň a žrádlo"

A jdeme na vítěze!

1. místo a kloubní výživu Superflex získává fotka Kristýny Štamberkové

1. místo: Kristýna Štamberková

2. místo a tím i probiotika získávají labužníci Zuzany Garay

2. místo: Zuzana Garay

3. místo fotka s názvem Moje tráva! Pavlíny Trauškeové získává dezinfekční spray Aloe Vera Purple Spray

3. místo: Pavlína Trauškeová

A speciální bonusovou cena bychom pak rádi udělili Radce Štýsové a jejímu mlsounovi a zaslali jí ještě jeden Aloe Vera Purple spray navíc.

Speciální bonusová cena: Radka Štýsová

Výhercům gratulujeme a zúčastněným děkujeme za zaslání fotografií!

Soutěž přináší nový partner EQUICHANNELu, společnost Horse Balance, jež je velkoobchodním i maloobchodním dodavatelem prémiového sortimentu britské firmy NAF. Na všechny přípravky NAF se můžete podívat na stránkách www.horsebalance.cz.

Pětihvězdičková péče o vašeho koně!

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com