Jezdecký magazín EquiTV 8. května 2014

8. 05. 2014 19:00

Obrázky: 3

Autor: Josef Malinovský Rubrika: EquiTV Počet přečtení: 1921 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

V dnešním Jezdeckém magazínu EquiTV.cz se v první reportáži podíváme do Němčic na Kolínsku, kde proběhly začátkem května premiérové mezinárodní závody spřežení. Poté se přesuneme do Olomouce na druhé kolo Českého skokového poháru. Přejeme příjemnou podívanou :-)

Areál Resortu Vigvam hostil mezinárodní závody spřežení kategorie CAI3* vůbec poprvé. Jezdecké závodiště tam totiž vyrostlo teprve před pár měsíci. Premiéra to ovšem byla více než vydařená a mnozí přítomní nešetřili chválou. V kategorii jednospřeží odstartovalo 14 účastníků, komu se vedlo nejlépe, se dozvíte ve videu.

Jezd. magazínSoutěž dvojspřeží měla od počátku jednoho velkého favorita - a to ještě dublovaného. Němec Sebastian Warneck totiž zapřahal hned dva páry koní a s oběma se mu dařilo výtečně. Mezi 13 čtyřspřežími nenašli v Němčicích přemožitele otec a syn Jirkové Nesvačilové.

Stejně jako v loňském roce, i letos se Velká cena Brna zařazená do Českého skokového poháru uskutečnila na kolbišti Equine Sport Centra v Olomouci Lazcích. Tento areál bude zanedlouho hostit závody Světového poháru, a tak byl zájem o účast velký i u jezdců ze sousedních zemí. Celkem proběhlo během tří dnů 14 soutěží a my vám přiblížíme průběh tří nedělních - pusťte si video pod článkem!


I dnes pro vás máme soutěžní otázku!

Kdo si v Olomouci připsal nejvíce bodů do Českého skokového poháru?

  • A) Jezd.  magazínJiří Papoušek
  • B) Igor Šulek
  • C) Denisa Bittnerová

Odpovědi nám zasílejte na e-mail: soutez@jezdeckymagazin.cz do pondělí 12. května 2014. Tři z vás obdrží PREMIUM program EquiTV.cz, který vám mj. umožní stahovat jednotlivé díly Jezdeckého magazínu i dalších publikovaných videí o koních a lidech kolem nich do počítače, tabletu či mobilu. Pokud si nejste jisti správnou odpovědí, můžete se na tento pořad podívat ještě jednou - buď při některé z televizních repríz, nebo na internetu.

Odkazy na všechny díly najdete na adrese www.jezdeckymagazin.cz. Z dnešního Jezdeckého magazínu EquiTV to je již vše! Těšíme se opět na viděnou příští čtvrtek večer!

Připojené obrázky

Připojená videa

Jezdecký magazín 17

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: