Jezdecký magazín EquiTV 6. února 2014

6. 02. 2014 19:00

Obrázky: 5

Autor: Josef Malinovský Rubrika: EquiTV Počet přečtení: 1917 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Přinášíme vám další díl Jezdeckého magazínu EquiTV, ve kterém vás na úvod zavedeme do Hradištka u Sadské na halové vozatajské závody. Poté se vypravíme na galavečer České jezdecké federace spojený s udílením výročních cen ČJF za rok 2013.

V rámci úvodního kola vozatajské části seriálu Jump and Drive Winter Tour 2014 se v sobotu 1. února představil v Hradištku u Sadské rekordní počet spřežení, alespoň co se halových závodů v České republice týká. Diváci mohli sledovat 15 jednospřeží, 17 dvojpsřeží, 6 čtyřspřeží, stejně jako dvojspřeží pony a navíc ještě 8 účastníků hobby soutěží tzv. singlů a párů.

A jak to celé dopadlo? Sledujte pod článkem video Jezdeckého magazínu!

Jezdecký magazínJak již bylo zmíněno, v sobotu 1. února udílela Česká jezdecká federace v Radiopaláci výroční ceny 2013. Zaplněný sál příznivců jezdeckého sportu aplaudoval nejen nejlepším Sportovcům roku 2013 České jezdecké federace, ale také oceněným v dalších třech kategoriích. Kdo si ceny odnesl a jak večer probíhal, se dozvíte ve videu.

Soutěžní otázka zní:

Kdo vyhrál 1. února soutěž čtyřspřeží v Hradištku u Sadské?

  • A) Jiří Nesvačil starší
  • B) Jiří Nesvačil mladší
  • C) Radek Nesvačil

Odpovědi nám zasílejte na e-mailovou adresu soutez@jezdeckymagazin.cz do pondělí 10. února. Celkový počet správných odpovědí vydělíme třemi a autoři těch, jejichž pořadí bude shodné s násobky podílu zaokrouhleného na celou cifru dolů, od nás získají cenu. 3x PREMIUM program EquiTV.cz, který vám mj. umožní stahovat jednotlivé díly Jezdeckého magazínu i dalších publikovaných videí o koních a lidech kolem nich do počítače, tabletu či mobilu.

Nyní již slibovaná ukázka z vystoupení České barokní společnosti a sokolnické společnosti Teir.

My se s vámi těšíme opět na viděnou příští čtvrtek večer u Jezdeckého magazínu EquiTV!

Připojené obrázky

Připojená videa

Jezdecký magazín 4

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com