Jezdecký magazín EquiTV 6. března 2014

6. 03. 2014 19:00

Obrázky: 4

Autor: Josef Malinovský Rubrika: EquiTV Počet přečtení: 2230 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

V prvním březnovém Jezdeckém magazínu EquiTV vás s kamerou zavedeme na galavečer Koně na Žofíně a poté do Mnětic na přehlídku plemenných hřebců Equinního reprodukčního centra. Ze všeho nejdříve se ovšem podíváme na parkury – a ne ledajaké.

Ve dnech 20. - 22. února se v rakouském areálu Magna Racino v Ebreichsdorfu konaly mezinárodní závody CSI2*, kterých se účastnila i řada českých jezdců a koní. Ve spolupráci s Jezdeckým klubem Kolowrat jsme pro vás připravili krátkou video reportáž.

Jezdecký magazín 6. 3.Na pražském Slovanském ostrově se v sobotu 1. března vyhlašovali již pojedenácté v rámci jezdeckého galavečera Koně na Žofíně nejlepší jezdci a koně uplynulé sezony 2013, a to v disciplínách skoky, drezura a paradrezura. Nejvíce zvědaví však byli všichni na vítěze hlavních kategorií - seniorských jezdců a také koní roku 2013 - to vše se dozvíte ve videu pod článkem.

Pusťte si video Jezdeckého magazínu pod článkem!

V sobotu 22. února konal v Equinním reprodukčním centru v Mněticích u Pardubic první ze dvou předváděcích dnů plemenných hřebců. ERC Mnětice zájemcům nabízí celkem 10 hřebců. Stejně jako každý rok je do nabídky zařazeno několik nových jmen. Jednotlivé hřebce jsme si představili s průvodci celého programu - se Zdeňkem Müllerem a Janem Chýlem.

Ani tentokrát nemůže chybět divácká soutěž!

Soutěžní otázka zní:

Který jezdec nevyhrál na Žofíně ve své kategorii, ale uspěli jeho dva koňští svěřenci?

  • A) Fabrizio Sigismondi
  • B) Aleš Opatrný
  • C) Ondřej Zvára

Odpovědi nám zasílejte na e-mailovou adresu soutez@jezdeckymagazin.cz do pondělí 10. března. Tři z vás obdrží 2 vstupenky na Jezdecký festival pořádaný ve dnech 19. - 23. března na výstavišti v Lysé nad Labem a navíc PREMIUM program EquiTV.cz, který vám mj. umožní stahovat jednotlivé díly Jezdeckého magazínu i dalších publikovaných videí o koních a lidech kolem nich do počítače, tabletu či mobilu.

Na www.jezdeckymagazin.cz najdete kompletní archiv tohoto pořadu. Nezapomeňte však, že již ve čtvrtek večer pro vás bude připraven další nový díl Jezdeckého magazínu EquiTV. Tak se nezapomeňte opět dívat!

Připojené obrázky

Připojená videa

Jezdecký magazín 8

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: