Jezdecký magazín EquiTV 27. února 2014

27. 02. 2014 19:00

Obrázky: 3

Autor: Josef Malinovský Rubrika: EquiTV Počet přečtení: 2228 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

V posledním únorovém Jezdeckém magazínu EquiTV se podíváme nejprve do Hradištka u Sadské, kde jsme sledovali průběh druhé části Jump Winter Tour 2014. Poté se přesuneme na galavečer všestrannosti a spřežení do Humpolce a nakonec do Mnětic na přehlídku hřebců. Pusťte si video!

Seriál Jump Winter Tour měl své druhé kolo na programu 22. února a přestože pořadatelé závody z původně plánovaných dvou víkendových dnů zkrátili pouze na sobotu, nakonec diváci mohli sledovat ve čtyřech soutěžích 208 startů. Kdo se v jakých soutěžích umístil, se dozvíte ve videu

Jezdecký magazín 27. 2.Galavečer disciplín všestrannost a spřežení se koná tradičně ve Spolkovém domě v Humpolci. Během slavnostního ceremoniálu, který se letos uskutečnil v sobotu 22. února, dostává ocenění za uplynulý rok celá řada osobností, a tak v našem souhrnu vybereme jen ty nejvýraznější.

Video sedmého Jezdeckého magazínu EquiTV sledujte pod článkem!

O vozatajské závody nebude nouze ani v třetím měsíci roku 2014, jelikož v sobotu 8. března bude pokračovat seriál Drive Winter Tour třetím kolem ve Slatiňanech a posléze vyvrcholí, stejně jako Jump Winter Tour, při Jezdeckém festivalu na výstavišti v Lysé nad Labem. Ten je plánován na 19. - 23. března.

Kamera EquiTV nechyběla ani v Mněticích u Pardubic na prvním předváděcím dni v sobotu 22. února, kdy Equinní reprodukční centrum Mnětice prezentovalo zájemcům svoji kolekci 10 plemeníků. Stejně jako každý rok je do nabídky zařazeno několik nových hřebců. Do popředí vystupují dva, a to Cardino a Russel II. Zatímco o prvního zmíněného usiloval tým z Mnětic již pět let, olympijský kůň Russel II je milým překvapením. Ještě nikdy se nepodařilo do České republiky dostat koně obdobné výkonnosti. Více však již prozradíme až příště!

Ani tentokrát nechybí pravidelná divácká soutěž o zajímavé ceny!

Soutěžní otázka zní:

Kdo se stal seniorským jezdcem roku 2013 ve všestrannosti?
  • A) Barbora Pospíšilová
  • B) Jaroslav Hatla
  • C) Lubomír Vrtek

Odpovědi nám zasílejte na e-mailovou adresu soutez@jezdeckymagazin.cz do pondělí 3. března. Tři z vás obdrží 2 vstupenky na zmiňovaný Jezdecký festival v Lysé nad Labem a navíc PREMIUM program EquiTV.cz, který vám mj. umožní stahovat jednotlivé díly Jezdeckého magazínu i dalších publikovaných videí o koních a lidech kolem nich do počítače, tabletu či mobilu.

Na www.jezdeckymagazin.cz najdete kompletní archiv tohoto pořadu. My se s vámi těšíme na viděnou buďto osobně na víkendových jezdeckých akcích, a nebo opět ve čtvrtek večer u premiéry dalšího dílu Jezdeckého magazínu. Na viděnou!

Připojené obrázky

Připojená videa

Jezdecký magazín 7

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: