Jezdecký magazín EquiTV 27. března 2014

27. 03. 2014 19:00

Obrázky: 3

Autor: Josef Malinovský Rubrika: EquiTV Počet přečtení: 1862 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Premiérový Jezdecký festival na výstavišti v Lysé nad Labem je již minulostí a podle ohlasu jezdců i diváků proběhl velmi úspěšně. Ostatně o tom se můžete přesvědčit v následující souhrnné reportáži v rámci dalšího dílu Jezdeckého magazínu EquiTV...

Jezdecký festival odstartoval ve středu 19. března soutěžemi dětí na pony, které byly zařazeny do Pony ligy a Pony extraligy 2014. Až krátce po vyhlášení pony soutěží se uskutečnilo v hale C oficiální zahájení celého festivalu, u něhož byli přítomni dva zlatí olympionici - Eva Samková a David Svoboda. Společně s dalšími přítomnými si připomněli jednu z prvních zlatých olympijských medailí, kterou pro Československo vybojoval v roce 1928 František Ventura s koněm Eliot.

Jezdecký magazínPo skončení oficialit se uskutečnily čtyři parkurové soutěže určené jezdcům na velkých koních a skákalo se až do večerních hodin. My se ovšem již přesuneme do druhého dne, kdy překážky na kolbišti vystřídal drezurní obdélník.

Pusťte si jedenáctý díl Jezdeckého magazínu pod článkem!

Ve čtvrtek odpoledne vyvrcholila základní část nového seriálu Jump Winter Tour 2014. Na první pohled bylo patrné, že se vyplatilo jezdit po předešlých kvalifikacích. Jen díky náskoku si udržela první místo Tereza Mücková a Kohanuy.

Pátek byl po krátkém skokovém bloku ve znamení kočárů. Také pro vozataje vrcholil nový zimní seriál - Drive Winter Tour. Kdo zvítězil, se dozvíte ve videu.

V sobotu do poledne byly na programu Jezdeckého festivalu soutěže ve voltiži, odpoledne proběhly mj. závěrečné soutěže Jump Winter Tour 2014 v malé a velké túře. Poslední oficiální soutěží dne, byť velmi netradiční, se stalo Mini-maxi. V neděli dopoledne byly na programu opět drezury a nejatraktivnější soutěží byla opět volná sestava na hudbu. Tentokrát ovšem úroveň vzrostla na vIM/2009, s níž se nejlépe popasovala Alena Zeusová s Corradem AZ. Podívejte se, jak se této dvojici tzv. kür vydařil...

Závěrečné Velké ceně Czech Equestrian Teamu předcházelo finále již zmíněné Kolowrat Tour, jak to vše dopadlo, se dozvíte ve videu.

Ani tentokrát nechybí pravidelná divácká soutěž! Soutěžní otázka zní:

Jezdecký festivalKolik dní trval Jezdecký festival 2014?

  • A) tři
  • B) čtyři
  • C) pět

Odpovědi nám zasílejte na e-mail: soutez@jezdeckymagazin.cz do pondělí 31. března 2014. Tři z vás obdrží PREMIUM program EquiTV.cz, který vám mj. umožní stahovat jednotlivé díly Jezdeckého magazínu i dalších publikovaných videí o koních a lidech kolem nich do počítače, tabletu či mobilu. Pokud si nejste jisti se správnou odpovědí, můžete se podívat na tento pořad ještě jednou - buďto při některé z televizních repríz, nebo na www.jezdeckymagazin.cz, kde najdete kompletní archiv tohoto pořadu i desátý díl z minulého týdne.

Další díl Jezdeckého magazínu přineseme opět ve čtvrtek večer! Na viděnou!

Připojené obrázky

Připojená videa

Jezdecký magazín 11

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: