Jezdecký magazín EquiTV 23. ledna 2014

23. 01. 2014 19:00

Obrázky: 4

Autor: Josef Malinovský Foto: EquiTV Rubrika: EquiTV Počet přečtení: 2632 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Přinášíme vám již druhý díl Jezdeckého magazínu EquiTV, v němž můžete zhlédnout v premiéře každý čtvrtek večer mj. dvě reportáže z jezdeckého prostředí. Dnes zavítáme do Hradištka u Sadské, kde se konala minulou sobotu novinka této zimy... Víc už ve videu!

Tam odstartovala v sobotu 18. ledna novinka této zimy – Jump and Drive Winter Tour 2014. V tomto termínu byly na programu skokové soutěže, a to až do stupně S**. V druhé reportáži se podíváme do pražského hotelu Clarion na vyhlášení nejlepších vytrvalostních jezdců a koní roku 2013, kde zazní i slova manažerky komise vytrvalosti ČJF Michaely Litovové.

Jezdecký magazín 23. 1.Nejprve se však pojďme věnovat zmíněným parkurovým soutěžím... Jak již bylo zmíněno, v sobotu 18. ledna odstartoval v Hradištku u Sadské nový seriál halových závodů Jump and Drive Winter Tour 2014 svým prvním parkurovým kolem. Jezdecký areál Equus Kinsky nacházející se na levém břehu Labe byl na příjezd účastníků připraven velmi dobře, a to i vlivem ryze jarního počasí. Diváci mohli v pěti soutěžích sledovat přesně 150 startujících. Ve videu vám přinášíme převážně průběh dvou vrcholů dne, což byly soutěže na střední úrovni s výškou překážek 125 a 130 centimetrů. Krátce se ovšem zastavíme u soutěže stupně L s jednou hvězdou a dozvíte se výherce všech soutěží.

Video druhého dílu Jezdeckého magazínu sledujte pod článkem a na kanálu EquiTV na YOUTUBE.

Ani tentokrát nebude chybět divácká soutěž!

Soutěžní otázka zní:

Jakou medaili získal na loňském mistrovství České republiky mladších juniorů vítěz hlavní soutěže lednové Jump Winter Tour Alexandr Baraldi?

  • A) zlatou
  • B) stříbrnou
  • C) bronzovou

Odpovědi nám zasílejte na e-mailovou adresu soutez@jezdeckymagazin.cz do pondělí 27. ledna. A na jaké ceny se můžete těšit? Na 3x dvě vstupenky na galavečer Jezdci v gala pořádaný 1. února v pražském Radiopaláci. Během něj budou udíleny výroční ceny České jezdecké federace. Již příště vás na tuto akci zavedeme s reportážní kamerou.

Nezapomeňte si tedy pustit premiérové vysílání Jezdeckého magazínu EquiTV opět ve čtvrtek večer! Na viděnou!

Připojené obrázky

Připojená videa

Jezdecký magazín 2

Připojené články

16.01. 2014 19:00 Jezdecký magazín EquiTV 16. ledna 2014

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com